Názvy pro dívky křečka

Křeček - poměrně obyčejný domácízvíře. Neprodukuje zbytečné zvuky, je poměrně snadné se o ně postarat, rozměry jsou minimální, náklady na jídlo jsou také nízké. Prvním krokem k přijetí mazlíčka do rodiny je dát mu jméno. Křečci žijí dost dlouho, což znamená, že přezdívka by neměla dráždit vaše blízké.

Jaké názvy jsou dámským křečkům dány?

Ve skutečnosti neexistuje tolik kritérií. Vše závisí na vaší představivosti. Často hosté odrazují barvu zvířete. Červené domácí mazlíčky se často stávají mandarínky, Rush, Ryzhuk, Goldie. Pro šedé dítě je to fajn - Smoke, Gray, Blackie pro Blackie.

Je lepší dát jméno pythonu, který začíná od nífunkce: charakter, chování, preference. Milovníci mohou jíst Bounty, Líčko, Candy, Vidlička. Pokud je váš malý přítel aktivní a hbitý, přemýšlejte o Rocket, Bagheera. Než určíte jméno zvířete, musíte si být jisti, že patříte k jednomu nebo druhému pohlaví. Je-li ještě málo nejistoty, měl by být název neutrálnější, například Citrus, Tsapka, Cent, Buggy, Evi, Dillí, Chris, Tutti.

Krásné jména pro křečci - dívky, které si vyzvednoujednodušší než pro psy, papoušky, koně. Tato zvířata v podstatě nemusejí provádět žádné příkazy ani se naučit opakovat své jméno. Neexistují žádná konkrétní kritéria. Nejdůležitější je, že přezdívka zní dobře. Nedoporučuje se dávat dlouhé abstruzní názvy. To způsobí majitelům nepohodlí a bude problematické vychovávat zvíře, aby reagovalo na tento druh přezdívky.

Názvy křečků-dívčích Djungariků a syrského plemene

Charakteristika plemene křečků Dzhungarleží v minimalistických rozměrech. Obvykle jsou to agresivní, vynalézaví a obratní jednotlivci. No, pokud se podíváte na tyto indikátory při hledání přezdívky zvířete. Někteří odborníci se domnívají, že v tomto případě by bylo vhodné připravit témata: Oreshek, Citrus, Walnut, Iris. Výběr jména pro zvířata s rodokmenem se obvykle volí podle určitých pravidel, například by jména celého plodu měla začínat určitým písmenem.

Názvy dívčích křečků1

Syrští křečci mají zlatou barvu, rozměryprůměr. Stejně jako mnoho jednotlivců nejsou v noci příliš aktivní, ale v odpoledních hodinách mohou být někdy zastaveni. Vzdálenost 6 km je obvyklá vzdálenost pro denní maraton. Názvy dívčích syrských křečků by měly být více nabízené typu Agra, Pivo, Krása, Twinkie, Ode, Hershey, Dora, Boni, Clara.

V každém případě může být název křečka neutrálnínebo nosí jméno rozkošného herce, hrdina kresleného filmu: Bloom, Ava, Adele, Emma, ​​Ronda, Silva, Rumba, Kwicky, Lama, Yala, Hima. Není nutné se připojovat k návykům jedince, zvláště pokud si myslíte, že nejprve nevíte, jak se bude chovat ve vaší rodině. Zapněte fantazii!