druhy papoušků pro domácnost

Mezi domácí mazlíčky se setkají papoušcipoměrně často. Není-li v bytě možné obsahovat kočku nebo psa, rodiče kupují dětský papoušek, ke kterému se připojují. Fanoušci těchto exotických ptáků oslavují některé druhy papoušků, které se nejlépe hodí pro udržování domova.

Typy papoušků pro domov

Kakadu. Kaktusy mají krásný vzhled a veselou přírodu. Ptáci nejsou příliš vyškoleni, aby mluvili, ale milují dělat triky. Mohou vyjádřit svou lásku nebo nespokojenost.

druhy papoušků pro domácí použití 1

Jaco. Papoušek se nelíbí s jasným peřím, ale to jelepší než všechny druhy domácích papoušků reprodukují lidskou řeč, kopírují svého pána. Jednou z nevýhod tohoto druhu je tendence k sebepoškozování.

druhy papoušků pro domácí použití 2

Ozherelovy papoušek. Je velmi obtížné získat důvěru tohoto jasného ptáka. Přináší hodně šumu, takže vám zaručuje neklidný život. Tím, že prokážete trpělivost, můžete naučit svého mazlíčka, aby řekl několik desítek slov.

druhy papoušků pro domácí obsah 3

Amazonky. Papoušci mají zvláštní dárek na zapamatování slov a zvuků. Má hravou povahu a má nádhernou vzpomínku. To jsou zvuky, které vyjadřuje jeho náladu. Barva peří dominuje zelená barva.

druhy papoušků pro domácí obsah 4

Rosella. Ptáci jsou velmi krásní a mají dobrou povahu. Patří však k takovým druhům papoušků, kteří se chovají doma, což je velmi těžké učit mluvit. Ale perfektní hudební ucho jim umožňuje předávat nějaké hudební skladby se zvukem.

druhy papoušků pro domácí obsah 5

Ne milovníci. Pet potěšením vidět, navíc se o ně postarat nepřinášejí mnoho problémů. Energický a mobilní, oni ukázali malou touhu učit se.

druhy papoušků pro domácí údržbu 6

Corella. Ptáci jsou potěšeni, že jsou v komunitě lidí, jejichsnadno uklidnit. Nemají možnost mluvit, i když snadno kopírují ostatní ptáky. Vzhled papoušků přitahuje krásné trsy a pestrou paletu barev.

druhy papoušků pro údržbu domácnosti 7

Andulka. Malý a okouzlující pták se často stává oblíbeným v celé rodině. Jsou mluvící a společenská, jsou nejpopulárnější druh papoušků pro udržování domova.

druhy papoušků pro domácí obsah 8