Názvy pro dívky papoušky

Často se stává výběr nového mazlíčkaneméně těžké, než začít s domácím zvířetem. Obzvlášť se mění výběr jména pro papoušky-dívky. Koneckonců, mnozí si osvojují takové společníky jako papoušky, aby s nimi mohli aktivně spolupracovat, a možná je naučit vyslovovat určitá slova. Jméno, přezdívka v tomto případě, je to, co se pták naučí reagovat jako první.

Jaký je název dívky papouška?

Pokud třídíte oblíbené názvy a hledátejak pojmenovat malou holčičku-papoušek, pak vám naše malé tipy pomohou zúžit vaše hledání nebo dokonce rozhodnout o vhodné variantě. Za prvé, i když neplánujete aktivně učit svůj papoušek mluvit, musíte si vybrat krátké, zvukové a stručné názvy, které pták může okamžitě identifikovat a izolovat v řeči. Nejčastěji se jedná o jména s prominentními jasně vyjadřujícími syčivými zvuky, zejména o zvuku "Sh": Masha, Shusha, Sherry, Lavrusha. Papoušci rychle začnou reagovat na přezdívky tohoto druhu.

Dalším zvukem, který se hodí pro začátečníkyhovoří o paraketách a také jejich pozornost - "R". Přezdívky s dlouhým "rčení" jsou zvláště vhodné pro papoušky: Rita, Rummy, Kerry, Cora, Hera. Ale s výpovědí zvuků "C", "Z", "C", papoušci některých plemen mohou mít problémy, takže je lepší se jim vyhýbat ve jménech těch papoušků, o kterých se předpokládá, že se budou naučit mluvit. Ale pokud se to nepředpokládá, pak jsou takové zvuky celkem přijatelné v jménech papoušků: Gressy, Josephine, Tse, Cilda.

Zajímavé jména pro dívky papoušky

Funny jména pro dívky papoušky mohou býtmyslete na sebe, ale můžete si vybrat z obrovského počtu stávajících. Je třeba věnovat pozornost jen tomu, že zahraniční přezdívky zní hlasitěji, majestátněji a rusky jemněji a doma.

Názvy pro dívky-papoušky1

Mezi zahraniční neobvyklé přezdívky pro papouškyjsou následující: Asha, Aphrodite, Aelita, Baccarat, Brendu, Brett, Viola, Vesta, Gabby, Gerda, Gloria, sedmikráska, dolar, Eva Jacqueline, Jeanette, Zora, Isabella, Calma, Camellia, Lyme, Lally, Sandra, Charlotte, Ewald, Yang.</ P>

Ruské jména pro papoušky používajívelmi populární kvůli jednoduchosti výpovědi a snadnosti memorování. Dokonce i malé děti zpravidla snadno zvyknou volat nové mazlíčky přezdívkou, kromě toho jsou obvykle tvořeny z menšího jména, a proto zní velmi citlivě: Katyusha, Varyusha, Tisha, Stusha, Vasya, Zina. Někdy se však mohou použít poměrně krátké jména: Yana, Anna, Asya, Daria, Jeanne.