Jména pro andulky-chlapci

Najděte správné jméno pro nově vytvořenézvíře není jednoduchý úkol. První sdružení, ke kterému dochází při výběru jména pro papouška, je Kesha. Je nepravděpodobné, že byste chtěli zůstat v takové "vybledlé" verzi. Představte si, že pták může žít asi 10 let, což znamená, že jeho jméno by mělo mít ráda všichni členové rodiny.

Jaký název dát andulky-boy - ornitologové prompt

Jméno papouška by mělo být jednoduché a krátké,aby dovolil opeřeného přítele, aby se to naučil. Zkušení ornitologové doporučují dodržování určitých pravidel. Pokud mluvíme o mluvících ptácích, je třeba se vyvarovat písmen "m", "n", "l", způsobují určité potíže při výslovnosti. První věc, kterou je třeba pamatovat, je, že jména "k", "h", "r", sibilní - takové zvuky jsou mnohem jednodušší vnímat těmito oblíbenými. Je velmi důležité, aby jméno nesplňovalo souhlásky. Papoušci často jako kdyby něco zpívali, je mnohem jednodušší vyslovovat samohlásky. Jednoduchý ve výslovnosti "e", "e", "y", "a". Rusty, Grand, Jean, Ruth, Roda, Argo, Ricky, Frank, Andy, Yasha budou dobře.

Krásná jména pro papoušky - chlapci - zvolte moudře

Čím exotičtější je vzhled ptáka, tím exotickémusí být jméno. Jméno pro mužské andulky typu Roma, Kuzma, Fima, Bobe, Kay není příliš vhodný k němu. Zapněte fantazii. Dobré zvuky Orion, Troy, Charlie, Gigol, Yuji, Norman.

Nedoporučujte odborníkům, aby zatížili zvíředvojité jméno, například Jean-Claude nebo Forest Gump. Domácí zvíře si na to zvykne a přestane reagovat na jiné, kratší verze. Je velmi důležité, aby vaše zvíře chápalo, když k němu přistupujete.

Při výběru čistě mužského jména musíte býtjsou přesvědčeni, že papoušek patří tomuto konkrétnímu pohlaví. U některých vzorků není snadné rozlišovat mezi muži a ženami. Pokud existuje touha a peníze, pomůže to zjistit na specializovaných klinikách pomocí analýzy DNA.

Názvy vlnitých papoušek - chlapci1

Volání ptáka "univerzální" jméno jako Quillie, Pitta, Tresch, Dodo, Ozzie, Roni, Sunny, Hipo je správné rozhodnutí.</ P>

Přes lásku členů rodiny, zvířemusí mít svou vlastní přezdívku a nikoliv duplikovat jméno někoho. Zvláště tak bude zmatek, kdo je přesně nazýván. Uveďte přezdívku, která označuje charakter, také to nestojí za to - zvíře ještě neznáte, ale už ho přezdívalo Grumbler, Skoda, Scream.

Učit nové přítele jeho jména je špatnéobtížné: často to říkají klidným hlasem, ale jasně, chápeme, že jste mu konkrétně řešili. Chvála ve formě dobrot je vynikajícím motivem úspěšného učení.