Kliknutí na papoušky

Volba přezdívky pro papouška, zvláště chlapce,zdaleka není tak jednoduchý úkol, jaký se může zdát na první pohled. Pokud ne-mluvící pták bude v zásadě vyhovovat jakémukoli jménu, pak nad volbou přezdívky pro potenciálního "mluvčího" bude muset zlomit hlavu. Koneckonců, váš mazlíček by se nejen měl rychle učit, ale také se naučit, jak to krásně vyslovit.

Jaký je název papouška?

Zkušení majitelé doporučují zvolit si přezdívkupapoušci pro muže, a dokonce pro ženy, bude řídit některými rysy „konverzace“ těchto ptáků. Za prvé, je nejjednodušší zvládnout papoušky syčící zvuky, a „K“ zní „p“ a „h“. Za druhé, jako papoušky slova intonační, dobře, je-li přezdívka se zúčastní tzv "Napínání" samohlásků. A na základě toho, tyto nejpopulárnější přezdívky pro papoušky: Arkadi (velmi pravděpodobné, že váš mazlíček se vyslovuje toto jméno jako App-ka-AAA-sha), samozřejmě, Gosha a Kesha, Petruška, Grisha, Yasha a Yarosh, Carlos, Mike.

Papoušek je pták sám, neobvyklý, jasný,zábavné. Proto mnoho majitelů dává své vtipné jména svým oblíbeným favoritem. Také to není neobvyklé pro papoušky s legrační přezdívky říci, které tyto "mluvčí" dokonale zvyšují náladu všem kolem nich.

Poradenství pro začátečníky

Malý tip pro majitele papoušků "nováčka". Pokud nazýváte svého mazlíčka mužské (ženské) jméno, důvěra v sex vašeho mazlíčka by měla být sto procent. V opačném případě se nemůžete vyvarovat rozpaků, jestliže například se Jacques ukáže jako velkolepý Jacqueline nebo naopak. Pokud taková jistota neexistuje, je lepší, aby pták dal tzv. Jméno je unisex, vhodné jak pro chlapce, tak pro dívku. Například Shura, Ricky, Laurie.

Po zvolení přezdívky se podívejte na papouška a zavolá jíjméno je jasné, pomalé, ale také emocionálně dost. "Govorun" se rychle naučí jeho jméno a reaguje na něj na první adrese majitele.