Jak zavolat dívce papoušek

Pokud věříte hvězdám, náš osud nezáleží na tompouze od narození, ale také jménem. To nás vede celým životem. Tak proč musí být domácí zvířata odlišná? Bohužel, žádný z nich nebude schopen zjistit, zda se jim líbí jméno, které jsou nazývány. Pokud to někteří ptáci nemohou vyslovit, například papoušci. Možná, že někdo z nich bude někdy na přezdívku rozhořčen. Takže pojďme přemýšlet nad jménem našeho mazlíčka, takže on a on byl potěšen.

Jak pojmenovat ženský papoušek?

Pokud máte ženský zvlněný papoušek ajste ztraceni, jak to pojmenovat, zeptejte se sami na sebe, které jméno chcete: zábavné, pohodlné ve výslovnosti nebo možná romantické. Vzhledem k tomu, že papoušci jsou obvykle drženi v párech, i když samice nehovoří, jméno její přítelkyně bude vyhlášeno mužem.

Přijďte k nám z daleké Austrálie zvlněnépapoušci jsou velmi přátelští. Existují případy, kdy slovní zásoba některých osob byla více než tisíc slov. Nicméně je třeba poznamenat, že je lepší ptát ptáky, aby zpívali jeden po druhém, a teprve pak je hledat pár. Jeho jméno je první slovo, které se tyto ptáky učí vyslovovat. Jedna z nejlepších možností, jak pojmenovat dívku zvlněného papouška, bude tedy název ze dvou slabiky se sytými souhláskami nebo jejich oblíbeným dopisem p. Po dvou nebo třech týdnech tříd si už můžete užívat krátkých rozhovorů s vaším pernatým miláčkem. Mohou to být například jména Shura, Dasha, Asha, Sherry, Shani, Jerry, Jeanne, Kerry, Kara, Rita, Rada, Chara, Chita, Chika. Měli byste mít na paměti, že vaše mluvící dívka, stejně jako všichni papoušci, bude mít obtížné vyslovit pískání zvuků a samohlásek o, y.

Přiblížení výběru jména vyžaduje velmivážně. Jakýkoli pokus o přejmenování ptáka, je nepravděpodobné, že bude úspěšný. Vyhnout názvy, které se nacházejí v jeho prostředí, ať už jde o zvířata, jiného ptactva nebo členy vaší rodiny.

Pokud se chcete odchýlit od klasické metodyjméno svého ptáka, můžete jí dát nějaké jméno. Hovořící ženský papoušek se nakonec naučí vyslovit to. Někteří hosté dávají dvojité jméno, například Miracle Girl, Miracle Bird nebo Mary Popins. V případě, že pernatá přítelkyně neřekne, můžete jí říkat krásné dlouhé romantické ženské jméno: Julie, Assol, Alice, Esmeralda, Angelica. Varvara, Gioconda, Ariadne a další pro váš vkus.

Někdy jsou papoušci voláni podle jejichznak. Nespěchejte zvolit jméno, sledovat chování ženy, možná by bylo zábavné a jiný shkodnitsey jako Škoda, triky, bodování nebo čichání, že nebude jmenovat.

Jak zavolat dívce papoušek podle barvy peří?

Krásné a jasné opeření ptáka je často žádoucízachytit její jméno. Dnes je více než dvě stě druhů zbarvení těchto ptáků. Pokud nevíte, jak pojmenovat dívku zelené papoušky, měli byste se uchýlit ke spojení s něčím zeleným a krásným, například s květinou nebo věčně zelenou rostlinou. A snadno dostanete manžetu nebo jedle. A co může být zelenější než Zelenki. Je to jednodušší

Jak zavolat dívce papoušek2

stačí použít anglický překlad a zadat název Zelená. </ P>

Žlutá je barva slunce, zlatá. A existuje mnoho možností, jak pojmenovat žlutého papouška: Sunny, Zolotko, Zvezdochka, Zolotse, Zlatá, Zlatovlásk, Freckle a stejná angličtina Goldie.

Víme, že není nic víc než sníh a křídlabílých ptáků, obrazů denní barvy, čistoty a radosti. Vyzbrojeni představivostmi, rychle zjistíme, jak pojmenovat bílý papoušek. A pokud přidáme trochu fantazie, dáme odpověď na otázku, jak pojmenovat modrý papoušek. Kolik květin kolem! Ve vaší kleci mohou být Basilisk a Forget-me-not, Jasmine a Camomile, Orchid a Pearl. Názvy dívčích papoušek jsou mnohem větší než u chlapců, volba je na vás.