Jak pojmenovat chlapce papoušek

Mnoho při výběru domácího mazlíčkazastavte na papoušcích. To není překvapující, protože tito pernatí přátelé mají řadu atraktivních vlastností. Kromě veselé dispozice, mobility a krásných zpěvů jsou některé druhy papoušků schopné reprodukovat lidskou řeč a parodovat jednotlivé zvuky.

Je třeba poznamenat, že to jsou mužipro tyto dovednosti vykazují výraznější schopnosti. Je dokázáno, že muž žijící sám je aktivnější a různorodější, rychleji se učí vyslovovat slova. To není pravda pro všechny papoušky, ale pro některé druhy, zejména pro buddhisty.

Ale když se rozhodne pro domácího mazlíčka a klec, není o nic méně důležitý úkol - dát mu jméno. Jak je lepší zavolat chlapcovu papoušku?

Co ovlivňuje výběr jména pro papouška?

Jméno zvířete není jen sada zvuků. Toto je jeho stručný popis. Proto přivedení domů papoušků nehrozí, aby to nazvali, nejdřív ji pozorujte. Barva peří, temperament, přátelství nebo naopak může být částečně zobrazena v názvu. Navíc vzhled papouška vám také poví, jakým způsobem se můžete pohybovat. Například, jak pojmenovat samčí vlnitý papoušek, bude záviset na tom, zda může jeho jméno snadno reprodukovat. Souhlasíte, dlouhé a ozdobené slovo nemůže být pod silou zvířete. U takových papoušků doporučuji zvolit krátké zvukové názvy pro jména s zvukovým "p" zvukem nebo s výraznými sibilanty. Například: Arik, Arkasha, Garik, Lorik, Patrick, Kesha, Gosha, Antosha, Pasha, Gesha, Trisha, Chisha, Tisha, Yasha. Tato slova se snadno vyslovují a rychle si pamatují.

Když dáte chlapci jméno, nemůžete rozbít hlavujak volat takový papoušek - vybírejte jakýkoli krásný a majestátný název podobný jeho vzhledu, podle vašeho vkusu. Není třeba přemýšlet o snadné výslovnosti, protože struktura jejich hlasových přístrojů může snadno rozpoznat libovolné slovo. Taková zvířata budou v té době následujícími jmény: Christian, Tornado, Caesar, Fernando, Markýz, Troy, Oliver, Albert, Jackson, Ricardo, Diego, Maximus a Frederic.

V reflexi, jak nazvat chlapce papoušek,některé jsou odrazeny od své barvy - tradiční žlutá, modrá, zelená nebo bílá. Mluvíme o takových jménech jako je Lemon, Kiwi, moře, banán, sněhová koule, bílá, zelená a podobně. Je to dobrý nápad, pokud se vám nelíbí žádné neutrální jméno.

Pokud je vám jedno, váš papoušek promluví nebone, nebo jste získali formu, která v zásadě není zvláštní k promluvě, pak zvolte absolutně jakékoliv jméno, které se vám líbí, a to i dlouhé a těžké vyslovovat.

Tipy pro výběr jména pro papouška

  1. Není vhodné dát ptákovi jméno, které již existuje ve vaší rodině nebo u vašeho dalšího příbuzného - může se jednat o nesprávné situace.
  2. Dávejte pozor na to, aby se jméno papouška výrazně lišilo od jména ostatních mazlíčků, pokud existují. Měl by jasně pochopit, kdy se k němu osobně vztahují.
  3. Nemusíte křičovat jméno, běžící kolem klece, je to jen výsev

    Jak pojmenovat chlapce papoušek2

    panice v ptácích. Aby si rychle pamatoval papouška a naučil se správné slovo, je nutné jméno vyslovit často, ale klidně, zřetelně a pomalu.
  4. Pokud máte v plánu koupit nebo jen pár papoušků, je lepší dát jména páru a souhlásky, např Carla a Clara, Yasha a Máša a podobně.
  5. Nedoporučuje se zobrazovat negativní aspekty povahy papoušků v jménech. Taková jména jako Grumbling, Pyshka, Škoda budou vypadat jako urážka.

V každém případě nezapomeňte, že volba jména pro papouška je vážná záležitost. Tato zvířata žijí zpravidla po dlouhou dobu, takže je musíte opakovaně vyslovovat.