jak umýt koženou bundu

Kožená bunda je zakázána! Po umytí může být kožený plášť zbarven, barva může být odstraněna a kůže může ztratit ochrannou vrstvu. V tomto případě není fakt, že skvrny se umyjí. Obecně platí, že umývání kožené bundy je správným způsobem, jak poslat věci do koše.

Je možné umýt kožený plášť rukou a jemně vyčistit skvrny ve vodě?

Ani ručně, ani v psacím stroji, ani jemnýmmytí to nedělá. Kůže není nikdy vymazána a za žádných okolností. Není k dispozici správné umývání kožené bunny. Plášť lze vyčistit pouze. Ne nutně v suchém čištění, mnoho skvrn může být odstraněno a doma, ale nemůžete umýt kožené výrobky!

Zde je několik tajemství k čištění kožené bundy:

 1. Voda a mýdlo mohou být použity, ale není možné ponořit do nich plášť.
 2. Ve vodním roztoku mýdla a čpavku je namočená houba a jemně zpracovává povrch pláště tak, aby svítil.
 3. Vodní roztok s glycerinem vrátí plášť na lesk a dobře upravený vzhled.
 4. Po ošetření mýdlovým roztokem s amoniakem nebo glycerinem se plášť otírá ubrouskem napuštěným ricinovým olejem.
 5. Dalším cenově dostupným a rychlým způsobem, jak aktualizovat plášť, je otřít jeho povrch houbou namočenou v šamponovém roztoku.
 6. Mírně zbité vaječné bílé mohou obnovit brilantnost i velmi staré kožené věci.

Jak čistit lehkou koženou bundu?

Chcete-li vyčistit světle zbarvený plášť, musíte míchat benzín a prášek z bílé hořčíku. Výsledná směs se nanáší na plášť a opatrně se odstraňuje pomocí štetce na oděvy.

Jak se zbavit jizev na kůži?

V procesu nošení kůže je vymazána, zejména vlokty, na ramenou pod popruhy pytlů, na manžetách a na límcích a také v blízkosti spojovacích prostředků. Vrátit bundě originálního vzhledu pomůže normálním transparentním smetanovým krémem. Aplikuje se na oděru. Ale na manžetách a límci použít krém není tak pohodlné, protože může zanechat stopy na oblečení nebo na ruce nebo ruku. Je mnohem pohodlnější použít k odstranění scuffs na manžetách s pomerančovou slupkou. Potřebné oblasti pokožky jsou jednoduše otřeny vnější stranou čerstvé pomerančové kůry.

Jak odstranit tuky z kožených buněk?

Existuje několik způsobů:

 1. Škrob, křída, mastek. Pro čištění skvrn na koženém plášti,stačí použít směs prášku ze škrobu, křídy a mastek (nebo dětského prášku). Prášek se aplikuje na skvrnu po dobu půl hodiny a poté pečlivě vyčistěte štětcem. Použití solí při odstraňování skvrn se nedoporučuje, protože jemná kůže může být snadno poškozena krystaly soli a ponechat škrábance na plášti.
 2. Prostředky na mytí nádobí. Pokud je skvrna stará, prací prostředek na mytí nádobí se s ní bude vyrovnávat. Aplikuje se na kůži houbou a

  skvrny na koženém plášti

  otřete, potom zbytky náplasti odstraňte navlhčeným hadříkem.
 3. Bramborový škrob. Kashitza z bramborového škrobu - vynikajícíprostředky pro odstraňování mastných skvrn z pokožky. Aplikuje se na kontaminovanou oblast, lehce se třepe a ponechá 15-20 minut. Poté je kaše odstraněna a pokožka je utřena benzínem.
 4. Čisticí ubrousky pro monitory. Čerstvá skvrna může být odstraněna pomocí ubrousků pro čištění monitorů LCD, které obsahují impregnaci, která umožňuje povrchy čistit mastnotou.
 5. Zvláštní prostředky. Obchody nabízejí speciální nástroje proodstranění tukových skvrn z kůže. Spreje většinou zvládnou čerstvé skvrny a ubrousky, v závislosti na složení, mohou být použity jak pro čerstvé, tak pro relativně staré škody. Avšak oba typy prostředků odstraňujících skvrny se nedokáží vypořádat se starou starou nečistotou - je lepší svěřit čištění čistícímu prostředku.