domácí design 0

Mnoho z nás sní o krásné přírodědům, perfektně zelený trávník před verandou a elegantní plot, který uchovává celou tu nádheru z nezvaných zásahů. Samozřejmě, že takový obrázek před tvými očima je polovina bitvy. Ale přesto je třeba jasněji představit design, vytvořit útulný domov, a to nejen uvnitř, ale i venku.

Plánujeme venkovský dům venku

Přístup k plánování vnějšího návrhu domu musí být důkladný. Ve fázi návrhu budoucího domu nebo při výběru standardních projektů je třeba vyřešit několik základních otázek:

  1. V jakém stylu byste chtěli naplnit fasádu vašeho domu.
  2. Jaké stavební a dekorační materiály plánujete používat?
  3. Chcete, aby dům plně odpovídal stávajícím budovám na ulici, nebo se bude vyznačovat obecným zázemím a jak by měl být v tomto případě jasný z architektonického hlediska.
  4. Jaká bude barevná paleta a vlastnosti exteriéru.
  5. Jaké další předměty obklopují dům (garáž, hospodářské budovy atd.) A jak důležité je, aby všichni společně vytvořili jeden společný soubor.

Nepochybně jsou možnosti designu venku mimořádně nemyslitelné, zejména vzhledem k obrovskému sortimentu dokončovacích materiálů a stylistických směrů, které lze s jejich pomocí realizovat.

Dokončovací materiály a design stěn domu venku

Pokud zvážíte klasifikaci fasád soukromých domů možností dokončení, můžete okamžitě identifikovat 2 hlavní cesty - dokončení s přírodními a umělými materiály.

Návrh domu venku, dokončený dřevem, jevždy esteticky příjemné, krásné, teplé a spolehlivé. Samozřejmě podle výběru vhodného dřeva a řádné péče o něj. Strom má dobré tepelně izolační vlastnosti, přispívá k vytvoření příjemného mikroklimatu v domě díky skutečnosti, že stěny domu "dýchají". Kromě toho je dřevěná fasáda vždy velmi pěkná a útulná, v blízkosti přírody.

Pokud jde o styly směru, s jejich stromemmůže být velmi - od jednoduchého vesnického domu až po moderní dům ve stylu high-tech. Alpská chata, francouzská Provence, anglická země, ruská chatka - všechny tyto návrhy jsou ztělesněny dřevěným obložením domů na vnější straně.

domácí design mimo 1

domácí design mimo 2

návrh domu mimo 3

Další přírodní materiál pro dekoraci - kámen,přirozené a umělé. Tento povrch je nepochybně nejtrvanlivější a nejspolehlivější. Divoký kámen nebo jeho umělé analogové vždy vypadají draho a prezentovatelné, hovoří o dobré prosperitě a vynikající chutí majitele.

V tomto případě můžete buď zcela uzavřítvnější stěny a kombinovat kámen a další dokončovací materiály. Stejně tak bude konečný výsledek úžasný. Styly, které akceptují kamenné úpravy - země, chata, gotika a mnoho dalších.

dům design mimo 4

dům design mimo 5

dům design mimo 6

Neméně atraktivní jsou návrhy dokončených domůvenku s cihly. Obecně platí, že cihelné cihly získaly v poslední době popularitu, neboť tento materiál je šetrný k životnímu prostředí, trvanlivý, odolný, který je schopen chránit vnější stěny domu před jakýmkoli poškozením počasí.

Návrh takového domu může být proveden přísněAnglický styl nebo florid klasika. Avšak ještě modernější městské styly zcela připouštějí cihlu jako exteriérovou výzdobu domů.

domácí design mimo 7

dům design mimo 8

návrh domu mimo 9

Z méně nákladných způsobů dokončení domů, můžetezavolejte omítku. Například design jednopodlažního domu, vyzdobeného ozdobnou omítkou na vnější straně, může vypadat velmi prezentovatelný, zatímco nebudete trávit spoustu peněz a budete schopni realizovat téměř všechny stylové trendy, ať už klasický nebo moderní high-tech styl.

domácí design mimo 10

dům design mimo 11

domácí design mimo 12