Pro ty, kteří dosud nevybrali, bez ohledu na to, jaký vzorna rameni nebo jiné části těla a pro ty, kteří jsou zvědaví, řekneme v tomto článku o tetováních, které by měly svým majitelům přinést štěstí a bohatství.

Od starověku čerpali lidé na různých místech zemějeho tělesné kouzelné kresby a znaky, které symbolizovaly různé činy. Například některé obrázky by měly odhánět zlé duchy, jiné - přitahovat hodně štěstí, jiné - symbolizovat plodnost a zisk. Moderní člověk, stejně jako před tisíci lety, věří v sílu řady nativních kreseb, které se dnes nazývají tetování.

Tetování ve formě zvířat

LEO. Není pochyb o tom, že král zvířat, zobrazený tetováním mistrem na vašem těle, by měl přinést nejen štěstí, ale také posílit sílu ducha a sebevědomí.

tetování lev

FOX. Chytré rusovlasé zvíře přináší úspěch a prosperitu. Mnozí říkají, že liška pomáhá podnikatelům a lidem ve vedoucích pozicích.

tetování tetování

CAT. Podle názoru námořníků přináší kočka hodně štěstí aúspěch v podnikání, proto na palubě vždy s sebou vzali přítele. A kdo nemůže s sebou všude zažít živou kočku, může si s sebou představit svůj obrázek na těle a ne štěstí.

cat tetování

DOLPHIN. Tetování v podobě tohoto slavného zvířete symbolizuje nejen štěstí, ale i svobodu a ochranu.

tetování delfín

ZLATÁ FISH. Nejslavnější umělec touhy rozhodně pomůže v podnikání a přinese štěstí.

zlaté rybky tetování

MARINE CONEK. Obraz tohoto námořního stvoření přinese svým majitelům nejen úspěch, ale také štěstí, překonání překážek v jakémkoli podnikání.

tetování koníčka

Sobi. Toto šlechtické zvíře ve starověku bylo velmi ctěno různými národnostmi, lidé věřili, že jeho obraz přináší peníze a štěstí.

tetování jelena

ELEPHANT. Toto majestátní zvíře líčené na těle by mělo přinést štěstí, štědrost, trpělivost, prosperitu a štěstí.

tetování slon

SPIDER. Navzdory tomu, že se mnozí z nás bojístvoření a ještě jednou by raději neměli čelit, tetování ve formě pavouka je považováno za amulet chorob a nebezpečí a také přitahuje štěstí a štěstí.

pavoučí tetování

LIZARD. Zrnitá a chladnokrevná ještěrka přináší sílu, štěstí a prosperitu v podnikání.

tetování ještěrka

FROG. Obrázek žáby je dnes nejoblíbenější. To je věřil, že zelené skoky přináší bohatství a štěstí ve všech snahách.

tetování žába

SNAIL. Navzdory tomu, že je kluzký a pomalýmá ochranný plášť, ve kterém se můžete skrývat z potíží. Hlemýžď ​​tedy symbolizuje kouzlo, ochranu, vytrvalost a v důsledku toho i hodně štěstí.

hlemýžď ​​tetování

Tetování ve formě hmyzu

Boží bahno. Je to všechno vaše oblíbená dětství hmyz „funguje“ jako talisman proti zlým okem a znehodnocením, přitahuje štěstí a prosperitu.

tetování beruška

BEEPS. Pracovní včela nutně přináší úspěch a pomůže při řešení těžkých životních situací. Obraz tohoto hmyzu také hovoří o usilovnosti, pozitivním a slunečním světle.

včela tetování

BEETLE-SCARAB. Dokonce i z dávných přesvědčení se věřilo, že tento chrobák symbolizuje štěstí a štěstí.

Scarab brouci tetování

DRAGONFLY. Říká se, že obraz vážky na těle pomáhá změnit život k lepšímu, přitahovat prosperitu a prosperitu.

dračí tetování

Tetování ve formě ptáků nebo jejich peří

SWALLOW. Obraz z ptáků - populárního maskota, vlaštovka přináší štěstí a symbolizuje ducha mladých lidí, naděje a lásky.

tetování vlaštovka

PHOENIX. Ať se stane cokoli, pták phoenixu se vždy zrodí z popelu, a proto jeho obraz je symbolem vůle vůle, znovuzrození, nesmrtelnosti a prosperity.

Phoenix Tattoo

KOLIBRI. Málo vytrvalý pták je velmi krásné, takže to je jako talisman přináší sílu, energii, zlepšit finanční situaci a symbolizuje těžkou práci.

kolibřík tetování

PÁTEK HOSPODÁŘSTVÍ. Peří vždy nosily na svých šatech a ve vlasechIndiáni. Bylo věřeno, že tyto symboly přinášejí hmotné výhody a štěstí, ale to se nevztahuje na pávové peří, protože mohou "odměnit" zpětný efekt a odvrátit štěstí.

tetování ptáků

Tetování ve formě rostlin

ACORN. Tato "silná nutlet" symbolizuje sílu, zdraví, štěstí a maskulinitu.

tetování žalud

CLOVER. Měli by být tři nebo čtyři plátky a každý z dětství ví, že tato rostlina přináší štěstí a úspěch.

tetování jetel

LOTUS. Lotosový květ symbolizuje úspěch v překonávání překážek a dosažení cílů, a přesto to vypadá velmi pěkně na těle, zejména ženy.

lotos tetování

ORCHID. Jedná se o květ osobnosti, přinášející majiteli luxus a bohatství.

tetování orchidej

Dandy. Obraz na těle v podobě roztomilé květin bude pozitivní, pozitivní energii, štěstí a úspěch přinese do vašeho života.

pampeliška tetování

Tetování ve formě mýtických bytostí

UNICORN, PEGAS. Pokud do těla postavíte obraz těchto čistě mýtických bytostí, přinese vám úspěch, laskavost, čistotu a kouzlo.

Pegasus tetování

RUSALKA. Námořníci a lidé spojovaní s plavbou se často naplňují s mořskými panny jako amulet štěstí a úspěchu.

tetování mořské panny

DRAGON. Drak v mnoha kulturách není jen symbolem štěstí a bohatství, ale také odvahou a silou, a kromě toho tato pohádková bytost je ochranou proti zlým duchům.

Drak

Tetování ve formě objektů

Podkova. Každý ví, že je to obrácená podkovanesporným symbolem úspěchu a prosperity, měli všichni naši předci takový objekt jako stráž. Samozřejmě, když na tělo vytvoříte obraz podkovy, bude se také stát symbolem štěstí.

podkovy tetování

MINCE, PÁRY. Nepochybně obraz peněz přinese majiteli bohatství a prosperitu.

bankovky tetování

ZNAK INFINITY. Pokud jste si tetování v podobě takového znamení, pak jste odsouzeni k úspěchu a finanční pohody. Také "obrácený osm" chrání zdraví svého majitele.

nekonečné tetování

SKULL. Lebka byla od počátku považována za amulet a symbol blahobytu.

tetování lebky