Syn Devida Bekhema

Rodina Beckham je považována za nejvíce vzorová aŠťastný mezi mnoha dalšími. Viktorie a David neochvějují své děti - tři syny a dceru princezny. Synové Davida Beckhama stárnou každý den a jejich jména jsou známá po celém světě.

Kolik synů má David Beckham?

Nejstarším synem je jméno Brooklyn Joseph Beckham. Je mu již 16 let a stal se opravdovým hezkým mužem, takže si vytvořil své vlastní publikum obdivovatelů. Druhým jménem se jmenuje Romeo James Beckham, který byl starý 13 let. Třetí syn v rodině byl Cruz David Beckham. Chlapec má 10 let. V roce 2011 měla rodina Beckhamův konečně dlouho očekávanou dceru, nazvanou Harper Seven Beckham.

Victoria a David nezávisle vychovávají své dětiA dávejte jim dostatek času. Děti Davida Beckhama roste míľovými kroky. Zde se nejstarší syn blíží statusu svého otce, který nedávno obdržel titul "Nejsexistnější muž roku". Brooklyn ve věku 16 let se stal skutečnou hvězdou. On je často pozván na společenské události, stejně jako on se začal objevovat pro obaly populárních lesklých publikací. Například bylo známo, že nejstarší syn Davida Beckhama zdobil obálku lesklé slečny Vogueové.

Zdá se, že ten chlápek vážně přemýšlíModelová kariéra. V jednom ze svých posledních rozhovorů, Brooklyn, řekl, že i přes lásku k fotbalu, je větší zájem ve světě filmu a módy. Je známo, že člověk již podepsala svou první smlouvu se značkou mládeže vyhrazena.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Brooklyn Beckham oznámila vydání své první knihy-album s vlastními fotografiemi
  • Viktoriya Bekhem Devida Bekhema blahopřeje dojemný den Šťastný otec se

Před několika měsíci celou rodinuSpolečně celý den ve slavném zábavním parku. Victoria a David Beckham spolu s dětmi chodili do Disneylandu, kde se všichni bavili, pojížděli na horské dráze a mnoha dalších zajímavostech. Náruživý den skončil s vynikajícím obědem v jedné z místních restaurací.

Beckhams s dětmi na červeném koberci

David Beckham se svými syny

Rodina Beckhama na společenské akci

Brooklyn Beckham

Romeo Beckham

Cruz Beckham

Brooklyn Beckham na obálce časopisu RollaCoaster

David Beckham se svým synem Brooklynem

Harper Beckham