David Beckham a jeho dcera

David Beckham je nejen populární aTalentovaný hráč, ale také pečující otec. On je jedním z mála celebrit, které tráví veškerý svůj volný čas obklopen svou ženou a dětmi. Victoria a David Beckham jsou téměř vždy s dětmi. Nicméně, ve své malé čtyřleté dceři Harper, veřejné postavy prostě neuctívají duši. Její manželé jsou velmi hýčkáni a Victoria se stará o to, že její dcera byla vždy oblečená v nejnovější módní písknutí. David ji také baví každou minutou a uspokojí všechny rozmary dítěte. Je známo, že Victoria Beckham jí dovoluje natřít její nehty. Nedávno byla moje matka a dcera zaznamenána stejnými malovanými nehty.

Happy Beckham rodiny

Za zmínku stojí, že Beckhamova rodina byla vždyckyPříklady. Veřejní lidé zvedli tři syny, ale kvůli plnému štěstí postrádali krásu dcery. Děti Davida Beckhama a jeho manželky Victoria se také těšily na vzhled své sestry a v roce 2011 se tato skvělá událost stala. Nastala dcera Davida Beckhama. Dítě udeřilo všem svým loutkovým obličejem a většinou duše v ní nemá ráda papeže Davida. Paparazzi více než kdysi dělal šíleně milující a jemné fotky procházky slavného otce s dcerou princezny.

Člověk se zvláštním úzkostí odkazuje na svou dceru aobavy z jeho vzhledu. Takže nedávno Beckham uvedl, že nedávno ve své rodině vznikl spor, který se týkal účesu dítěte. Victoria chce dělat účes Harpera, ale David je proti tomu odhodlaně a trpělivě trvá na svém. Taková účast na výchově dcery je velmi chvályhodná. Fotbalista s dcerou chodí často do parků.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Ale nedávno v roce 2015 David Beckham se svou dcerouNavštívil Disneyland a vyrazil na širokou škálu kruhových objezdů. Děsivá pozornost pro dívku je velmi důležitá, na kterou se Harper nebude moci s jistotou stěžovat.

David Beckham fotografuje krásnou dceru

David Beckham živí svou dceru

David Beckham se svou dcerou na pláži

David Beckham v náručí s Harperem na letišti

David Beckham s Harperem na nákupy

David Beckham učí dceru, aby jízda na skútru

Harper v náručí Davida Beckhama

Zrození dcery Davida Beckhama

David Beckham a Harper Beckham na Fashion Week v New Yorku