Megan Fox s dětmi

Děti celebrit automaticky získají slávuJeště před jeho narozením. Za prvé, rozhovory se otáčejí kolem těhotenství, potom porodu a poté, když dítě vyrůstá. Nicméně těhotenství a narození krásné herečky Megan Fox neodpovídaly stejnému scénáři.

Připomeňme, že věkový rozdíl mezi Megan Foxa její manžel Brian Austin Green po dobu 13 let. Ačkoli oficiální manželství herců od roku 2015, před svatbou, se setkali po dobu šesti let, což není typické pro svět showbusiness. Dlouhé vztahy neměly vliv na odložení otázky dětí v dlouhé krabici. Ale, samozřejmě, mluvit o dědicích šel po svatbě.

Kolik dětí má Megan Fox?

Dokonce ještě před svatbou herců někteří nevědípověsti o jejich nelegitimní dítě. Jak se ukázalo, Megan a Brian chodili do společnosti společně se synem Zeleného z prvního manželství. První společné dítě hvězd se narodilo v roce 2012. Chlapec byl jmenován Noem Shannonem Greenem. O dva roky později Megan Fox porodila své druhé dítě. Opět byl chlapci, kterému bylo uděleno jméno Bodie Ransom Green. Podle herečky byla obě těhotenství neplánovaná, ale velmi radostná.

Musím říct, že Megan Fox a Brian Austin GreenTajemství nejen o jejich vztahu, ale také o dětech. První fotky staršího dítěte dvojice byly nedávno na veřejnosti. A mladší syn ani neukáže mladšího syna, pokud nezohledňujete skutečnost, že paparazzi tu a tam zachycují celebrity v náručí s dítětem. Navzdory skutečnosti, že Megan Fox často chodí s manželem a dětmi, je pro tisk velmi obtížné zachytit alespoň pár slov a pořídit pár obrázků.

viz také
  • Megan Fox se svými syny v šatech dívek jít nakupovat v supermarketu
  • Megan Fox hravě a svůdně představila svou kolekci spodního prádla
  • Megan Fox potěšila fanoušky s dalším snímkem v punčochách

Co se nedávno stalo známým, je rozvod hvězdného páru po jedenáctiletém vztahu. Zdá se, že celý romantik byl zkonzumován životem a péčí o děti.

Megan Fox s Brianem Austinem Greenem a jeho prvním synem

Megan Fox s nejstarším synem

Megan Fox se svým manželem a dětmi