děti odri hepbern

Má stále miliony fanouškůMír, ale nejvíce věrní a milující jsou jen dva - její synové. Mnozí dokonce ani nevědí, zda jsou od Audrey Hepburnové děti, protože jsou neveřejnými osobnostmi. Její nejstarší syn je Sean Hepburn Ferrer, nejmladší je Luca Dotti.

Audrey Hepburnův osobní život a vzhled dětí

Audrey Hepburn rychle vyhrálOblíbenost, jako vylepšené rysy obličeje, okouzlující laskavý úsměv a talentovaný herec nemohly opustit diváky lhostejné. Životopis Audrey Hepburnová je impozantní, ale její děti stále objevují nové zajímavé skutečnosti ze života herečky.

Světové rozpoznávání a sláva ikonu stylu aKrása byla přijata po vydání v roce 1953 filmu "Římské svátky". Pak Hepburn vyhrál "Oscar" v nominaci "Nejlepší herečka". Poté začala usínat návrhy na natáčení v různých filmech. Classics je film s účastí pod názvem "Snídaně u Tiffany" v roce 1961.

Během natáčení ve filmu "Sabrina" AudreySeznamuje se s Williamem Holdenem. Brzy mají romantiku. Je známo, že herečka vždycky snila o dětech, ale její milenka nemohla naplnit svůj sen, protože trpěla vasektomií. Když se o tom dozvěděl, Hepburn opustil Holdena. V roce 1954 se herečka a model oženil s Mel Ferrer a v roce 1960 porodila svého prvorozeného. Rodiče dali chlapci jméno Sean. Stojí za zmínku, že děti Audrey Hepburnové, stejně jako celý její osobní život, byly vždycky pod záštitou paparazzistů, ale herečka jim stále dokázala ochránit a vychovávat je od hollywoodského shonu.

Takže se stalo, že brzy by to vypadalo silněRodinné rozdělení. Další sňatek uzavřel Andrea Dotti, který byl italským psychiatrem. Skutečnost, že muž byl mladší než Audrey po dobu 10 let, je pozoruhodný. V roce 1970 měli Hepburn a Dotti druhý syn, Luke. Brzy tato herečka zrušila toto manželství, zatímco Andrea ji začala měnit. Poté vychovala sama své děti. Děti Audrey Hepburnové vyrostly bez otce, ale to jim nezastavilo, aby se staly skutečnými muži.

Děti Audrey Hepburn dnes

Nejstarší syn oslavované herečky Sean HepburnFerrer je spisovatel a spisovatel. Je známo, že napsal mnoho knih o své oblíbené matce, která zemřela na nevyléčitelnou nemoc v roce 1993. Sean byl vždy spojen s Audrey. Nyní v mnoha rozhovorech říká, že herečka byla pro něj krásnou matkou a jeho mladším bratrem Lukem. Byla to ona, která utvářila svůj současný světonázor. Nejmladší syn herečky Luca Dotti se stal designérem, ale stejně jako jeho bratr napsal několik knih věnovaných velmi rodné osobě.

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Dědicové herečkou Odri Hepbern ukázal vzácné fotky hvězd
  • ENN Heteuey Životopis

Pro Audrey Hepburnovou rodina a její děti vždycky přišly první, a tak s nimi sdílela své úspěchy.

děti odri hepbern1

děti odri hepbern2

děti odri hepbern3

děti odri hepbern4

děti odri hepbern5

děti odri hepburn6

děti odri hepburn7

děti odri hepbern8

děti odri hepbern9