děti jennifer lopez

Často se dětem dětem věnuje celebritaDiskuse novinářů a žlutého tisku. Paparazzi jsou připraveni vydat miliony, aby vytvořili alespoň pár obrázků, a redaktoři populárních časopisů jsou neuvěřitelně štědří i pro pár řádků. Nicméně ne všechny hvězdy vystavily své děti. Jednou z nich je slavná americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová, která dokázala skrýt své dvojčata téměř šest let.

V roce 2008 byla zdánlivě šťastná hvězdaPáry Jennifer Lo a Mark Anthony se narodily dlouho očekávané dvojčata opačného pohlaví Max a Emma. V té době mnozí zpěvákovi zpívali bezdětného. Někteří se nadále divili, jestli jsou děti z Jennifer Lopez. Koneckonců ohromující hvězda mohla porodit děti jen třicet sedm. Navíc se Lopez ukázal být sexy a vášnivý, díky čemuž bylo těžké věřit v dlouhodobé vztahy hvězdy s muži obecně a dokonce i o manželství a rodinné řeči a nešel.

Bohužel rodina Jennifer Lopez a Marc Anthony trvala jen šest let, po níž pár oznámil rozvod. Zpěvák však otec svých dětí nezbavil práva vidět dvojčata.

Jennifer Lopez s dětmi

Děti Jennifer Lopez dal hvězdě je velmi obtížné. Nést a porodit dvojčata je hrdinský čin. A stále je třeba zvýšit a růst. Navíc Max a Emma doslova od narození prohlašují, že jsou pravdiví a neklid. Nicméně, jak říká sama Jay Lo, všechny slzy a nervy, které strávila v prvních letech po porodu, se vyplatily s neomezenou láskou a náklonností, kterou získala od svých milovaných dětí. Jennifer Lopez tráví s dětmi spoustu času, a to i přes velké zatížení natáčení.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Často dvojčata doprovází svou matku na turné, ačkoli často tato informace je skrytá od paparazzů.

Děti jennifer lopez1

Děti jennifer lopez2

Děti jennifer lopez3

Děti jennifer lopez4

Děti jennifer lopez5

Děti jennifer lopez6

Děti jennifer lopez7

Děti jennifer lopez8

Děti jennifer lopez9