Od smrti Marilyn Monroe uplynulo více než půl století, ale nikdy nepřestává obdivovat. Monroe - ikona stylu a ideální pro mnoho žen, včetně slavných hereček a supermodel.

Desítky hvězd i nadále zkoumají různé obrazy legendární blondýnky a snaží se proniknout do tajemství kouzla Monroe.

Monica Bellucci

52letá italská herečka se rozhodlareinkarnujte v Marilyně za natáčení časopisu Madame Figaro. Ve svém účtu Instagram zveřejnila Bellucci fotografii, na níž se objevila na obrázku platinové blondýny. Zatímco není jasné, zda paruka nebo herečka byla použita k barvení vlasů, jedna věc je jistá: Monica vypadá elegantně!

Monica Bellucci v podobě Monroe

madona

Na začátku své kariéry Madonna často napodobovalaMarilyn. Udělala to velmi dobře: využívala obraz slavné blondýny a zároveň neztrácela svou individualitu. Obě ženy se staly sexuálními symboly, ale pokud Monroe vyzařovala měkkou a ženskou sexualitu, pak Madonna - agresivní a vzdorovitá.

madona

madona

Andzhelina Dzholi

Angelina Jolie se pokusila představit si představu "a laMarilyn Monroe ", kdy hrála v roce 2002 film" Život nebo něco takového ". Pravda, tady nehrál samotnou herečku, ale jen dívku, která toužila být podobná Monroe.

Angelina Jolie v podobě Marilyn Monroe

Charlize Theronová

Tato fotografie byla pořízena na samém začátku Charlizeovy kariéry, kdy mladý hvězdný hvězda ještě nebyl znám.

Charlize Theronová v podobě Marilyn Monroe

Michelle Williamsová

Herečka hrála roli hollywoodského sexuálního symbolufilm "7 dní a nocí s Marilyn Monroe." A ačkoli v životě Michelle nevypadá jako Marilyn, na obrazovce se stala téměř kopií legendární krásy. Moderní make-up práce divy!

Michelle Williamsová

Michelle Williamsová

Michelle Williamsová

Kelly Garnerová

Garner ztělesnil obraz herečky v mini-sérii2015 "Tajný život Marilyn Monroe." Zpočátku byla Angelina Jolieová pozvána na hlavní roli, ale něco nefungovalo ... Nicméně, Garner se dokázal dokonale přeměnit na fatální blondýnku a vyprávět divákovi o svém tajném životě ...

Kelly Garner v podobě Monroe

Nicole Kidman

Slavný australský se v Monroe reinkarnoval za natáčení pro časopis Harper's Bazar. Fotografie byly velmi úspěšné, protože Nicole má stejné jemné a elegantní rysy jako Marilyn.

Nicole Kidmanová v podobě Monroe

Christina Aguilera

Christine se neskrývá, že je fanouškem Monroe. Docela často zkopíruje styl sexuálního symbolu: také kudrnulí vlasy, barvy rtů s výraznou rtěnkou, dává šaty ve stylu 50. let.

Aguilera

Britni SPIRS

Britney Spears najednou "ublížila" Marilyn Monroe. Četla všechny knihy o herečce, pravidelně chodila do svého hrobu a dokonce chtěla být pohřbena vedle svého idolu.

Britney Spears v podobě Marilyn Monroe

Lindsay Lohan

Lohan je další věrný fanoušek Monroe. Před 10 lety hrála ve fotbale, která napodobuje nejnovější fotky herečky, které se staly několik dní před smrtí. Kritici jednomyslně uznali Lohanovo dílo za selhání, jeden z nich napsal:

"V 21 letech vypadal Lohan starší než Monroe, který v té době byl 36"

Lindsay Lohan v podobě Marilyn Monroe

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson je často srovnáván s legendárnímiherečka z 50. let, volala "moderní Marilyn Monroe". Fotoalbum Dolce & Gabbana se ukázala jako velmi úspěšná: v ní Scarlett vypadá jako Marilynová, ale zároveň zůstává sama.

Scarlett Johansen v podobě Monroe

Paris Hilton

V roce 2010 vydala světská levice parfém Tease. Při prezentaci vůně se objevila v podobě Marilyn Monroe a vypadala velmi dobře.

Paris Hilton

Paris Hilton

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrowová hrála v podobě Marilyn Monroe pro reklamní kampaň Max Factor. Kromě toho se v rámci této kampaně také reinkarnovala jako Audrey Hepburn, Brigitte Bardot a Madonna.

Gwyneth Paltrow v podobě Monroe

Kim Kardashian

Nemohla jsem odolat pokušení cítit seMonroe a Kim Kardashian. Ona se stala sexuálním symbolem padesátých let kvůli fotografování v jedné z čísel brazilského "Vogue". Ačkoli Kardashian je přesně opačný k Monroe, vypadá skvěle na fotografiích, i když ne moc podobná!

Kim Kardashian v podobě Monroe

Anna Nicole Smithová

Anna Nicoleová je často srovnávána s Marilyn Monroe, nejen kvůli stejnému typu, ale také kvůli časným a záhadným úmrtí obou žen: nebyli 40 a zemřeli za záhadných okolností. Během svého života Anna často kopírovala obraz Marilyn, očividně cítila nějakou spojitost s ní.

Anna Nicole Smithová

Anna Nicole Smithová

Candice Swanepoel

V zájmu reklamní kampaně Max Factor supermodelsouhlasil s tím, že se na chvíli brzy reinkarnuje ve skvělém filmu. Představitelé slavné značky se domnívají, že to byla kosmetika Max Factor, která pomohla obsáhlé jednoduché normě Jin stát se luxusní hvězdou Marilyn Monroe.

Candice Swanepole v podobě Marilyn Monroe

Candice Swanepoel

Mila Jovovich

Mila Jovovič je mistr reinkarnace. Venku, není trochu jako Monroe, ale pro fotografický snímek dokázala vytvořit obraz "totožný s přirozeným".

Mila Jovovič v podobě Monroe

Kate Upton

Supermodelka Kate Uptonová je často porovnávánaznámou filmovou hvězdu, která jí říká nejsexyjší ženu na planetě a "Marilyn Monroe z našich dnů". Kate sama se tomuto srovnání nelíbí, nepovažuje se za hvězdu 50. let:

"Monroe měl temnou stranu, ale žádné dovednosti"

Kate Upton

Mayli Sayrus

Neodstoupil od obecné fascinaci aMiley Cyrus. Fotografovala ve stylu Marilyn Monroe za jedno z čísel německé "Vogue". Kinodiv v představení Cyrusu se ukázal veselý a usměvavý jako Miley sama.

Mayli Sayrus

Miley Cyrus2

lady Gaga

Lady Gaga přiznala, že Marilyn Monroe je jedním z jejích "fadů":

"Jsem prostě posedlý tragicky pryčovými hvězdami, jako je Marilyn Monroe nebo Judy Garlandová"

Lady Eider