Klínové tenisky ASH

Tenisky na klínu se stávají docela populárnímipřed lety a jsou stále jedním z nejoblíbenějších trendů v botách pro mnoho módních žen. Mnoho značek nabízí širokou škálu těchto obuvi. ASH je italská značka, která se vyznačuje odvážnou povahou svých výrobků. Jeho tenisky na klínu jsou pohodlné neformální boty, které lze snadno kombinovat s různými oděvy a představují příležitost pro módní experimenty.

Nejmódnější modely bot ASH

Z jasného nejrůznějších všechny modely této sezóny, přívrženci pohodlné a praktické obuvi rozhodnout pro tyto druhy tenisek:

  1. Červené tenisky na klínu od firmy ASH. Jsou snadno kombinovány s jak sportovním stylem, tak i stylem kazhual. Jasná barva je hlavní pozorností. Krátká sukně nebo tmavé džínové kůže - s barevnými tenisky, každá věc bude vypadat jinak.
  2. Oproti červenému stínu dívky zvážíčerné tenisky na klínu této barevné firmy ASH jsou vybírány konzervativnějšími ženami. Harmonicky přistupují ke všem tmavým odstínům šatů, méně marabuje. Nicméně, přitáhnout pozornost méně. Velmi často jsou tyto tenisky zdobeny křišťály, opasky a kontrastní výtisky.
  3. Modré modely tenisky jsou kompromisním řešením pro ty,který se drží více tichých odstínů v oděvu nebo preferuje mořské barvy. Dávají obraz romantiky, mohou se nosit s sukní nebo kraťasy - klín přidá růst a vizuálně rozšiřuje nohy.
  4. Béžové tenisky na klínu se stanou univerzálnímipro každé dívky: nezaujímají obraz, ale dávají mu lehkost. Současně nevypadají jednoduše, ale plně ztělesňují nápis "Vyrobeno v Itálii".

Tenisky na klínu ASH 1

Tenisky na klínu ASH 2

Tenisky na klínu ASH 3

Tenisky na klínu ASH 4

Tenisky na klínu ASH 5

Tenisky na klínu ASH 6

Tenisky na klínu ASH 7

Tenisky na klínu ASH 8

Plošinové boty ASH 9