tenisky od rianna

Kdo nechce mít od zpěváka tenisky,módní návrhář, ikony ve stylu Rihanny? Samozřejmě, že každý modelista by chtěl doplnit svou sbírku obuvi s tímto jedinečným modelem, zvláště s ohledem na to, že se stala její první kreativní ředitelkou značky žen značky značky Puma.

Vše o teniskách od Rihanny pro Puma Suede

Takže ve sbírce jara-léto roku 2016 svět uvidělsportovní obuv od známého zpěváka. Ve své práci, Rihanna smíšené legendární Puma Suede s nádechem rebelie a punku. Mimochodem, pro první charakteristickou střízlivý nahoru, semišový povrch a pouze přírodních materiálů, a tím zajistit dokonalou cirkulaci vzduchu.

Hlavním rysem této novinky bylexkluzivní design, stejně jako pohodlí formy. Vďaka inspiraci punk rockového stylu v New Yorku se stala Puma plíseň. Kromě toho je zatím ještě první model obuvi značky Rihanna a značka Fenty.

Pokud budeme mluvit podrobněji o tenisky, které jsou vybaveny hrubý gumová podrážka, jazyk a pata liána je zdobena zlatým logem Puma Fenty, a boční a zadní části boty vychloubá štítek Puma.

Hřbet běžeckých bot je vybaven extrapřekrývání, které provádí několik funkcí: zvyšuje pevnost produktu, chrání zadní šev a také upevňuje nohu. Přírodní semišový materiál dává ženským nohám pohodlí a je zodpovědný za anatomické uložení nohy. Polyuretanová podešev s vysokým profilem zajišťuje tepelnou izolaci a chrání nohy při chůzi.

Nejzajímavější je, že show debutové sbírkyRihanna se konala v polovině února a na pódiu sportovních obrazy byly takové slavné modely, jako Naomi Campbell a Suzy Menkes. Člověk nemůže ale být šťastný za zpěváka - výsledek své spolupráce s Puma byla velmi úspěšná.

tenisky od rihanna1

tenisky od rihanna2

tenisky od rihanna3

tenisky od rihanna4

tenisky od rihanna5

tenisky od rihanny6

tenisky od rihanna7

tenisky od rihanna8

tenisky od rihanna9