semišové tenisky

Suede tenisky vypadají mnohem lépe,než kůže a textilie. Návrháři však doporučují, aby si vybrali sportovní obuv pouze z přírodního semišu, vyhýbá se umělému materiálu. To je způsobeno silou a trvanlivostí semišu. Navíc tyto modely vypadají na noze ženskou a elegantní a nejsou jen sportovní možností, ale také v každodenních stylech.

Nejmódnější ženské tenisky tenisky

K dnešnímu dni jsou semišové modely prezentovány jako tovární výrobky a ve sbírkách mnoha známých značek. Nejpopulárnější z nich jsou tyto společnosti:

 1. Suede tenisky Nike. Známá sportovní značka nabízí ženysemišové tenisky, které jsou ideální pro běh a trénink v hale. Mnohem méně často měkký materiál používají designéři pro sérii Kazhual. Možná proto nabízí Nike stylové semišové modely v tichých barvách. Nejoblíbenější jsou šedé semišové tenisky, ačkoli nedávno návrháři kombinují neutrální klasickou barvu s jasnými odstíny - karmínovou, modrou a všestranně černou a bílou.
 2. semišové tenisky1

  semišové tenisky2

  semišové tenisky3

 3. Suede tenisky Adidas. Kožené modely této značky jsou prezentovány vícekaždodenní volba a jsou skvělé pro dlouhé aktivní ponožky. Designéři Adidas nabízejí suede tenisky v bohatých barvách, například červené, modré, fialové. Trendem posledních ročních období jsou smaragdové modely, které vypadají v kazaovské podobě velmi neobvyklé a stylové.
 4. semišové tenisky4

  semišové tenisky5

  semišové tenisky6

 5. Suede tenisky Puma. Tato sportovní značka nabízí modely odsemiš je zcela odlišný od obuvi svých konkurentů. Suede tenisky Puma jsou prezentovány v čistě každodenním stylu s prvky klasiky. Taková obuv má pevnou podrážku. Modely Puma nemají nasycené a jasné barvy. Hlavní odstíny tenisky jsou černé, bílé a hnědé.
 6. semišové tenisky7

  semišové tenisky8

  semišové tenisky9