Městský styl dlouho získal legitimníMísto na módních přehlídkách světa a na ulicích měst. Moderní dívky nejsou připraveny obětovat pohodlí kvůli krátkodobým trendům a návrháři tuto skutečnost uvědomují a uvolňují nové kolekce oblečení a obuvi v městském stylu. Co může být praktičtější a pohodlnější než tenisky, ve kterých můžete strávit celý den, a večer nespadat z nohou z únavy? Nyní můžete tyto boty nosit nejen v létě, protože slavné módní domy nám nabízejí zimní zimní tenisky v kožešině, ve kterých ani mráz, ani led není strašný.

Ženské zimní tenisky s kožešinou 1

Ženské zimní tenisky s kožešinou 2

Ženské zimní tenisky s kožešinou 3

S dobami

Pokud si stále myslíte, že zimní ženyTenisky s kožešinou - je to těžkopádná obuv, která je vhodná pouze pro pěší, designéři jsou připraveni to vyvrátit. Skutečnost, že moderní technologie umožňuje vytvářet vysoce kvalitní izolaci pro tenisky, které nepřidávají obuv do nadměrného objemu. Uvnitř mohou být izolovány nejen z přírodní ovčí kůže nebo vlny, ale také z fleece, textilií a balzámu.

Lehký, odolný, teplý a neuvěřitelně pohodlnýZimní dámské tenisky vám umožní vypadat stylově za každého počasí. Horní část této boty je nejčastěji vyrobena z pravé kůže, která může být matná nebo lakovaná. Skutečné snímky v městském stylu mohou být vytvořeny doplněním šatníku s módními tenisky nebo tenisky. Přírodní kožešina je vynikajícím řešením pro zdobení obuvi. Máte možnost zvolit si model zdobený kožešinou s krátkým rukávem nebo dlouhým srstí. Mimochodem, kůže může být umělá, což otevírá obrovské možnosti pro návrháře experimentovat s barvou povrchu. Pokud dívky rádi nosí tenisky s kožešinou přírodních odstínů jako každodenní boty, pak si můžete vybrat modely zdobené červenou, modrou, žlutou nebo růžovou kožešinou, abyste vytvořili skutečné obrazy mládí.

Praktické a módní zimní modely tenisky naKožešiny jsou zastoupeny ve sbírkách předních značek, které vyrábějí sportovní a neformální obuv. Takže zimní tenisky s kožušinou nabízejí společnost "Adidas", "Nike", "Columbia", SAT, Reebok, Puma. Výrobky vyráběné těmito společnostmi se vyznačují vynikající kvalitou a rozpoznatelným stylem. Toho lze vidět při pohledu na modely ženských tenisky, které jsou prezentovány v naší galerii, což Vám v zimě umožní teplé a pohodlné nohy.

Ženské zimní tenisky s kožešinou 4

Ženské zimní tenisky s kožešinou 5

Ženské zimní tenisky s kožešinou 6

Ženské zimní tenisky s kožešinou 7

Ženské zimní tenisky s kožešinou 8

Ženské zimní tenisky s kožešinou 9

Ženské zimní tenisky s kožešinou 10

Ženské zimní tenisky s kožešinou 11

Ženské zimní tenisky s kožešinou 12