Zimní běžecká obuv

Jak říkají, příroda nemá špatné počasí, takžeVšechny zimní fenomény počasí, jako je sníh, mráz, led a studený vítr - to není ospravedlnění, aby se zdrželo ranní jízdy. Naopak, jogging v zimě temperuje tělo, dává obvinění zivota a dobré nálady. Abyste snížili riziko zranění nebo chladu, musíte se postarat o správné vybavení a nejdříve o boty.

Výběr běžeckých bot

Sportovci si dobře uvědomují, že běžecká obuvby měl mít řadu vlastností, aby se minimalizovalo zatížení kloubů a páteře, aby se zabránilo zranění, vyvrtávání a nemocem. Kromě toho se zvyšují požadavky na sportovní běžecké boty pro jízdu v zimě. Hlavní vlastnosti, které by měla tato obuv mít, jsou následující:

  1. Dobrá absorpce nárazů, aby se snížil šokZatížení padá na chodidlo nohou a páteř v kontaktu se zemí. Většina tlumičů nárazů je prezentována ve formě vzduchových polštářků na podrážce pod patou a špičkou. U některých modelů jsou pod patou instalovány speciální pružiny.
  2. Vodou odpuzující a rebrovaná podrážka, kteráZvyšuje přilnavost, pokud musíte běžet na ledě a mimo vozovku. Je třeba poznamenat, že na zimní běžecké boty pro ženy musí být podrážka vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a nikoli z gumy. Vzhledem k tomu, že druhá má vlastnost kalení v mrazu.
  3. Dámská běžecká běžecká obuv by měla být také lehká, což ušetří nohy před přepracováním a usnadní jízdu.
  4. A samozřejmě, těsnost je jednou z hlavních požadavků kladených na zimní sportovní obuv. Žádná studená ani vlhkost by neměla pronikat dovnitř, jinak se nemůže vyhnout nachlazení.

Z široké škály specializované obuvipro běh v zimě, chci zvýraznit tenisky Asics. Jedná se o lehké a flexibilní modely se zajímavým designem, spolehlivou ochrannou podrážkou, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů odolných proti vlhkosti.

zimní běžecké boty 1

zimní běžecké boty 2

zimní běžecké boty 3

zimní běžecké boty 4

zimní běžecké boty 5

zimní běžecké boty 6

zimní běžecké boty 7

zimní běžecké boty 8

zimní běžecké boty 9