dámské zimní tenisky Nike

Nike je známá značka sportovního oblečení a obuvi. To je výběr skutečných znalců kvalitních věcí, módních mistrů nebo prostě přívrženců sportovního stylu, kteří vedou aktivní životní styl. Speciální poptávka a popularita jsou pohodlné a stylové dámské zimní tenisky Nike. Mohou se nosit na schůzku s přáteli, na rande, na procházku zimním parkem. Možná, že jen váš přísný kancelářský oblečení neschválí váš obrázek, doplněný zimními ženskými tenisky od Nike. A samozřejmě s večerním šatům tento druh obuvi také "nedělá přátelé". Ale i bez toho, že důvody k tomu, aby se na stylovou a teplou novou věc stačí.

Nike Air Max zimní tenisky

Hledáte atraktivní a živé tenisky NikeAir Max, nikdy neříkáš, že jsou zima. Nicméně, nosit je alespoň jednou za ranní zimní ráno, můžete si být jisti, že najít boty teplejší a pohodlnější bude problematické. Zimní dámské tenisky Nike Air Max - styl v kombinaci s nejvyšší kvalitou. Lehká podešev s vlnitým vzorem vyrobená moderními technologiemi poskytne ideální polstrování, umožní rovnoměrné rozložení a mírně snižuje zatížení při chůzi a běhu. Chrániče způsobí, že pohyb na ledu a neprůchodnost jsou zcela bezpečné. Podošva je také odolná proti chladu a vlhkosti. Polyuretanová stélka má "paměťový efekt", opakuje tvar nohy a poskytuje podporu pro její anatomicky správnou polohu.

Zimní modely tenisky Nike Air Max zateplenéumělá kůže, která snadno udržuje teplo a zabraňuje zmrznutí nohy i při -25 ° pod nulu. Horní část je vyrobena z pravé kůže, semišu nebo tlustého textilu a na rozdíl od převládajícího pravidla není zcela utěsněna.

Zimní tenisky s kožešinou z Nike

Vedle známého pravítka Air Max, kterýse podařilo dobýt srdce generace módních žen, Nike nabízí mnoho dalších modelů zimních tenisky, které se otevírají kožešinami a mají stejně atraktivní design a funkčnost. Například nedávné doplnění sportovní rodiny se stalo Nike Sweet Classic Leather, které kombinuje charakteristické vlastnosti značkových tenisky a mokasínů. Neméně populární jsou i zimní Nike Cortez. Zimní korzeze jsou vynikající volbou pro obyvatele velkých měst, kteří dobře vědí, jaký je led na chodnících. Horní část tenisky je vyrobena z vysoce pevných materiálů odolných vůči agresivnímu prostředí.

dámské zimní tenisky Nike 1

dámské zimní tenisky Nike 2

dámské zimní tenisky Nike 3

dámské zimní tenisky Nike 4

dámské zimní tenisky Nike 5

dámské zimní tenisky Nike 6

dámské zimní tenisky Nike 7

dámské zimní tenisky Nike 8

dámské zimní tenisky Nike 9