Zimní tenisky s kožešinou

Kedové jsou pevně usazeni v naší šatně jakoboty pohodlné, lehké a stylové. Dnes tenisky již dávno překonaly sportovní obuv a staly se součástí každodenního stylu, kombinovaného s šaty a sukněmi. Proč byste si měl popírat potěšení z nošení tenisky a v chladné sezóně, kdy je zimní varianta - s kožešinou?

Ženské zimní tenisky s kožešinou

Milovníci sportovního stylu v oblečení prodůstojnost ocení tenisky v kožešině, protože nejen že zahřejí nohy v mrazu, ale stanou se vaší dekorací. Moderní módní tenisky mají nejen kožichovou stélku, ale i krásný lem na vrcholu.

Elegantnější a ženská verze botjsou považovány za zimní tenisky na klínu, jsou také nazývány snickers. Je tento model ked vyhrál seriózní popularitu u dívek od mladých po staré. Návrháři vyrábějí tenisky různých tvarů a jsou vyrobeny z různých materiálů. Mohou to být tenisky stylové patentní kůže, s efektivní šití a dekorativní prvky, nebo možná ultra-trendy snickers světlé semiš.

Zimní tenisky a tenisky jsou velmi vhodné pro chůzi, protože v nich je vaše noha dobře pevná a vzhledem k nízkému a stabilnímu chodidlu budete jistě chodit i na kluzkém zasněženém asfaltu.

Více univerzální materiál pro výrobupokožka je pokožka, protože je snadno čistitelná a v případě potřeby podléhá barvení. Chcete-li udržet pár bot v dobrém stavu, můžete je ošetřit speciálním postřikem nebo pěnou s vodoodpudivým účinkem. Pokud dáváte přednost inteligentnímu semišovi, připravte se na ně pečlivější péči, protože samotný semiš se rychleji znečišťuje. Používejte speciální výrobky péče a nezapomeňte své boty vyschnout po otevření po dešti nebo sněhu.

Zimní tenisky s kožešinou 1

Zimní tenisky s kožešinou 2

Zimní tenisky s kožešinou 3

Zimní tenisky s kožešinou 4

Zimní tenisky s kožešinou 5

Zimní tenisky s kožešinou 6

Zimní tenisky s kožešinou 7

Zimní tenisky s kožešinou 8

Zimní tenisky s kožešinou 9