Sportovní tenisky

Sportovní obuv již několik let přestalaBe boty pouze pro tělocvičny. Pokud ještě předtím nebylo možné dokonce přemýšlet o tom, jak v sportovním obleku a teniskách vyjde někde kromě joggingu, pak dnes módy ženy po celém světě aktivně spojují sportovní oblečení s každodenním oblečením. Tento styl se nazývá příležitostný sport.

Většina sportovní dámské boty dnesPřizpůsobené pro každodenní nošení. Návrháři dychtivý potěšit, pohodlné boty zdobí květiny, flitry, krystaly, ornamenty a luky. To znamená, že každá dívka může vybrat něco pro své chuti: růžová, se stuhami místo tkaniček - pro flirtuje, klasické černé nebo bílé barvě - pro podnikání žen, a high - pro módy.

Nejslavnější modely
  1. Dámské boty Adidas NEO - možná nejobecnější možnost všechDámská sportovní obuv. Mírně tenké, polstrované podrážky v kombinaci s přírodním horním materiálem vedou k tomu, že nohy se po celý den necítí unavené.
  2. Vysoké tenisky Nike pro ženy také dobrou volbou pro příležitostný sport, ale tadyje důležité vybrat správnou špičku. Pokud jsou to kalhoty, určitě se zužují nebo na elastickém pod ním. Verze kalhotových kalhot - pohodlné pletené polo-sportovní kalhoty - také perfektně padne. Tento model je také vhodný pro krátké džíny nebo bavlněné šortky. Vysoká ženská adidas tenisky jsou mnohem sportovnější volbou než Nike. Budou vhodnější při výcviku na tanec než při večerní procházce s přáteli. Není-li, samozřejmě, váš každodenní styl v šatech hip hop.
  3. Skechers pro ženy nabízejí větší škálu barev a vzorů,Než Adidas. Skutečné tenisky této značky jsou díky své vynikající kvalitě dobrou poptávkou. Nejsou levné, ale jsou dobře vymazány a mnoho let budou sloužit své hostesky.

Sportovní tenisky 1

Sportovní tenisky 2

Sportovní tenisky 3

Sportovní tenisky 4

Sportovní tenisky 5

Sportovní tenisky 6

Sportovní tenisky 7

Sportovní tenisky 8

Sportovní tenisky 9