Dámské letní pantofle

V létě bych rád nosil věciMinimálně omezuje pohyb a maximalizuje tok vzduchu. A tady fanoušci sportovních tenisky mají problém, protože jejich oblíbené boty jsou většinou určeny pro chladné počasí. Moderní výrobci předpokládali podobnou dilema a vytvořili řadu tenisky pro léto. Tato obuv dokonale sedí na noze, opakuje ohyby nohy a současně prochází dobře a umožňuje noze "dýchat".

Módní tenisky jaro-léto

Mnoho slavných značek nabízí vyzkoušet stylové letní dámské tenisky. Zde můžete rozlišit několik značek:

  1. Tenisky Adidas léto. Značkové boty značky Adidas jsou vyrobeny z mřížky abáze se používá perforovanou stélku. Pro šití využívá patentovanou tkaninou ClimaCool, poskytuje ventilaci pro celou nohu. Podrážka je vyrobena z gumy odolné proti opotřebení. U některých modelů, dámské letní boty Adidas použité kované mezivrstvy z lehké pěny.
  2. Letní tenisky Reebok. Tato značka nabízí dámské lehké teniskyléto vyrobené z prodyšného pletiva a vložky z umělé kůže. Uvnitř anatomických vložek se používá, což vytváří další pohodlí. Některé modely byly vyvinuty americkými grafikky, takže design byl v létě jasný a tvůrčí.
  3. Letní tenisky na platformě od Nike. Značka používala proprietární technologii,který je v patní části instalován amortizační vzduchový polštář. Snižuje zatížení nohy a přidává několik centimetrů růstu. Proč ne?

Kromě těchto značek ženských teniskyJaro-léto jsou také prezentovány jinými sportovními značkami. Při výběru této obuvi musíte vždy věnovat pozornost použitému materiálu a kvalitě krejčovství. To zaručuje dlouhé nošení obuvi.

Letní dámské tenisky 1

Letní dámské tenisky 2

Letní dámské tenisky 3

Letní dámské tenisky 4

Letní dámské tenisky 5

Letní dámské tenisky 6

Běžecká obuv letní dámy 7

Letní dámské tenisky 8

Běžecká obuv letní dámy 9