červené boty

Módní červený - šarže s módyoriginální chuť. tyto věci spojit, není snadné, protože červená barva je velmi náladový a vždy tvrdí, že hlavní roli v cestě, ale když přijde na tenisky červená, budete muset tvrdě pracovat také na styl. Pokud by byly starší tenisky boty považováno za chudé, ale dnes je - nedílnou součástí šatníku nejznámějších osobností.

Červené boty - něco málo o značek

První značka, která bude primárněspojená se sportovními botami a červené tenisky - Sonverse. Model Converse prezentovány ve dvou variantách designu: je zde tradiční nízké a vysoké červené boty. Je to nejlepší řešení pro mladé lidi a milovníky sportovního stylu.

Více univerzální červené tenisky od Nike. Klínové podpatky obecně v posledních letech na světových molech. Takže nákup high zimní červená Nike tenisky, jdete přesně krok s dobou.

Neméně oblíbené jsou červené boty klíny od Isabel Marant. Sportovní značky Adidas nabízí svou vizi červené boty: je to naléhavé dnes boty s hroty a vzory v retro stylu.

Červené a bílé tenisky - Vyberte si svůj

K módním obchodům nabízí neuvěřitelnépaleta modelů. Řeže a vysoké klíny, tam je i pata. Najdete lehké letní styly textilu a izolací na zimu i mimo sezónu. Nejčastěji červené boty šité z těchto materiálů:

  • Je považován za klasické kožené boty (a univerzální volbou, která dokonale zapadá do sportovní a volných stylů městské oblečení);
  • V modelka Suede (jejich verze červené vysoký zimní tenisky prezentovány známých značek jako je Nike, tato bota se dobře hodí sportovní bundy a vesty);
  • Červené ženské boty textilie jsou ideální na léto, boty jsou praktické a snadno se čistí.

Nyní něco málo o tom, jak nejlépe zkombinovattak odvážné a světlé boty. Barev dávat pozor na oblečení modré, fialové, oranžové nebo růžové. Nejlepším řešením, samozřejmě, džínové oblečení. Například, dáme na textilii červené Converse tenisky, pár z nich ve vybraných džínové kraťasy nebo sukni a vrchní kování vrcholu. Dokonce i nestandardní styl etno lze doplnit červené pletené tenisky - získat velmi originální a odvážné.

V chladném počasí, červená Nike tenisky naKlín semiše lze bezpečně nosit ve dvojici krátkodobém nebo prodlouženého saka sportovní dolů. Mimochodem, funguje to skvěle ve dvojici tenisek s červenými doplňky: malá sportovní taška ženy, lak na nehty nebo kožený náramek dobrým doplňkem červené boty.

Červené tenisky 1

Červené boty 2

Červené boty 3

Červené boty 4

Červené boty 5

Červené tenisky 6

Červené boty 7

Červené tenisky 8

Červené boty 9