Zimní běžecké boty na platformě

V poslední době se móda začala rozvíjetdynamičtější a aktivnější a designéři nepřestávají překvapovat zákazníky originálními novinkami. Posledním módním boomem padly tenisky na plošině, nebo tak, jak jsou nazývány lidmi, "snickers". Tento druh obuvi byl široce rozšířen díky návrháři Isabel Marant a okamžitě se zamiloval do módních žen po celém světě.

Původně tenisky byly výhradně na podzimboty, ale ženy módy se nechtěly rozdělit s pohodlnými tenisky, že se designéři rozhodli uvolnit ještě teplé modely, které je možné nosit v zimě. Zimní tenisky na plošině se vyznačují pohodlí a originálním stylem, který je odlišuje od pozadí monotónních bot a bot.

Charakteristika vysokých tenisky na plošině

Hlavní charakteristikou této obuvi -Vysoký klín, který se postupně snižuje na ponožku. Platforma může být skrytá a otevřená. Pro izolaci dodávají výrobci tenisky s izolovanými vložkami a ozdobují tenisky zevnitř kožešinou. Nejčastěji se používá ovčí kůže, ale v rozpočtových verzích lze použít umělou kožešinu. Tenistky na plošině s kožešinou jsou někdy zdobeny podlouhlými "jazyky" ozdobenými kožešinou. To dává lesku lesk a slouží jako dodatečná dekorace.

Tenisky na plošině jsou skvělé pro zimu,protože snižují zatížení nohou díky hladkému poklesu plošiny. Jsou pohodlné procházky po sněhu a na kluzkém ledu. Jejich jedinou nevýhodou je, že takové tenisky nemají bootleg a noha zůstává otevřená. Proto je obuv v zimě lepší než v zimě, když se nevyskytuje žádný vážný mráz. Na plošině kombinujte teplé tenisky s dámskými foukacími bundami a parky. Zkuste přidat do svého stylu co nejvíce mladých světlých věcí a opustit klasiku a oficiální styl bot na podpatcích a kožichy.

Zimní tenisky na plošině 1

Zimní tenisky na plošině 2

Zimní tenisky na plošině 3

Zimní tenisky 4

Zimní tenisky na plošině 5

Zimní tenisky 6

Zimní tenisky 7

Zimní tenisky 8

Zimní tenisky 9