Vysoké tenisky

Móda má vlastnost opakování. Téměř všechny novinky se již v minulosti setkaly a také se vrátila móda pro vysoké tenisky na platformě. Moderní sportovní obuv na plošině je spíše alternativou boty, než je sportovní volba, ale její vzhled je docela velkolepý.

Dámské tenisky na vysoké podrážce: pro a proti

Velká podrážka je vynikající volbou pro nízkémladé dámy, které chtějí trochu "vyrůstají", ale nepoplácejte se s patami. Stehna, která vizuálně nepřesahují, ale přesně se k růstu přidá pár centimetrů.

Na první pohled se může zdát, že ženytenisky na vysokých podrážkách jsou velmi drsné a vypadají směšné. Ale ve skutečnosti je všechno mnohem úhlednější a noha v takových botách je docela pohodlná. Pokud jde o dlouhé procházky nebo běhání, je lepší nechat tyto tenisky doma. Faktem je, že mají hodně váhy a noha se rychle unaví. V opačném případě tenisky na vysokých podrážkách dokonale doplňují každodenní obraz a vytvářejí pár úzkých džínů a mladých kožených bund.

Módní vysoké tenisky na plošině

Světové sportovní značky vydaly několik modelů obuvi tohoto typu.

  1. Nike Air Max tenisky na vysoké podrážcelegendární 90 let jsou klasickým příkladem takové boty. Výška chodidla je dosažena pomocí speciální vložky. Také tam je další model tenisky na vysoké podrážky Nike se zvláštním tlumením nárazů na patě a vložkou Phylon.
  2. Na druhou stranu, světově proslulé sportyznačka Adidas do roku 2014 představuje novinku na platformě. Adidas na vysokých podrážkách Rick Owens se liší originálním designem, prodlouženým jazykem a vysokými měkkými vrcholy. Model tenisky na vysokých podešvích je velmi neobvyklý, ale zůstává praktický a spotřebitelé budou schopni tyto vlastnosti hodnotit počátkem roku 2014.

Vysoké sochy tenisky 1

Vysoké sochy tenisky 2

Vysoké podrážky tenisky 3

Tenisky s vysokými podrážkami 4

Podkolenky s vysokým podešví 5

Tenisky s vysokými podešvími 6

Tenisky s vysokými podrážkami 7

Tenisky s vysokou podešví 8

Tenisky s vysokou podešví 9