pyžama jednorožec

Od samého dětství každý z nás chtěl alespoňna okamžik se ocitne v pohádce, ve fantastickém světě, kde ožívají všechny naše sny, neskutečná se stává realitou. A nechť skeptici říkají, že je to nemožné, že je hloupé, že ztratíte čas na něco, co se nikdy nestane realitou. Ti, kteří stále věří, že i ten nejobvyklejší den může být změněn na magii, vědí: to vyžaduje tak málo. Pohádka se skládá z malých věcí a jedna z jejích součástí se může stát obyčejným oblečením. Zvláště pokud je to pyžamo s obrazem roztomilého jednorožce, který je schopen splnit i ty nejtajnější touhy.

Dámská pyžama - kombinéza "Unicorn" nebo kigurumi

Zpočátku je to neuvěřitelně krásné oblečení pro spanípředstavovat oblíbené kreslené postavy vytvořené pro děti. Není to tak dávno svět viděl kigurumi, full-length šaty, které mohou sloužit jako pyžamo a homewear. Nejzajímavější je, že v Japonsku mnoho z těchto šatů, neváhejte se objeví na ulici. Nejen uspořádala večírek, oblékání, který - je to zábava pyžama.

Nejdůležitější v tomto celkovém je to v tomnejen teplé, útulné, ale cítíte atraktivní. Proto, je-li ve většině nečekané chvíli pro vás někdo přijede na návštěvu, nemusíte běhat po bytě při hledání vhodného oblečení pro setkání s přáteli. Budete mileyshaya světový pyžama oblek v podobě jednorožce, jehož krása nemůže selhat, aby úsměv i těm ponuré muže.

Malé nuance

Pro dnešek to, co se vám jen nesplnípyžamo - jednorožec: s vyklenutým břichem a velkými ušima a obrovským měkkým rohem na kapuci. To všechno samozřejmě dodává šarmu zvláštní šaty, ale spatříte, že spí v ní nebude moc pohodlné. Tím, že dáváte přednost tomuto kostýmu, je důležité si uvědomit, že v něm nebudete schopni spát dobře, ale proto, že pyžamo "Unicorn" s jakoukoliv objemností je lepší nosit jako domácí oblečení.

Pokud se vám opravdu líbí obvyklá pyžama, tvořená kalhotami a svetry, které jsou ozdobeny malými obrazy pohádkového koně, nebrání vám to, abyste usnuli.

Je důležité si pamatovat správný výběr materiálu odkdo vytvořil šaty pro spánek. Především by měla být přirozená tkáň, díky níž kůže nebude svědění a tělo bude schopno dýchat. Je-li složení syntetické, jeho obsah by neměl překročit 15%.

pyžama unicorn1

pyžama unicorn2

pyžama unicorn3

pyžama unicorn4

pajama unicorn5

pajama unicorn6

pyžama unicorn7

pyžama unicorn8

pajama unicorn9