Tiffany brýle

Každý ví, že dlouhotrvající produkciAmerická značka Tiffany & Co šperky je nejvyšší třídy a kvality. Podobný přístup byl vyvinut a na výrobu brýlových obrub pro korekci zraku a sluneční brýle Tiffany. Nejlepší design tradice, který se používá v šperků a převedena na příslušenství. Společnost vyrábí jak samčí a samičí sklenic různých tvarů, stylů a barev. Dá se říci, že kvalita těchto výrobků zcela odpovídají světoznámé značky, která je trendy ve světě módy.

brýle Tiffany

Brýle Tiffany jsou rozmanité tvary a neobvyklé dekor. Podívejme se na jednotlivé vlastnosti původního produktu:

  • barvy rámu - představila v klasických odstínech černé a hnědé, ale některé modely obsahují komplikované skvrny jasných barev;
  • Materiál na brýle - použití vysoce kvalitních kovů nebo acetát polymerů;
  • krásná výzdoba - jako použité zlacení povrchovou úpravou ráfku, krystaly a drahokamy.

Je třeba říci, že obroučky brýlí Tiffany liší stručné design, který se vejde téměř jakýkoli typ člověka.

sluneční brýle Tiffany

Vynikající kvalita se liší a sluneční brýle Tiffany. Mohou být dokonce nazýván druh investice do vašeho šatníku, protože úprava mnoha modelů obsahuje cenné materiály:

  • mincovní stříbro, Jeho použití navrhuje shtamb na výrobku s čísly, které jsou charakteristické pro test stříbrný - 925;
  • kule;
  • Drahokamy a polodrahokamy,

Na veškerým příslušenstvím je jasně viditelnéreliéfní nápisy, vyryté drobným písmem - Tiffany & Co. To ukazuje, že brýle Tiffany jsou originální, a je vyroben na budoucího kupujícího mohl odlišit výrobek od padělku.

Tiffany brýle vám bude sloužit nejen ochranuslunečním zářením, budou dávat svůj styl jedinečnou originalitu a sofistikovanost. Ale ve stejné době, výrobky Tiffany jsou nejen eleganci a neuvěřitelný design, ale také velkou funkčnost.

upozorňuje tiffani1

upozorňuje tiffani2

upozorňuje tiffani3

upozorňuje tiffani4

upozorňuje tiffani5

upozorňuje tiffani6

upozorňuje tiffani7

upozorňuje tiffani8

upozorňuje tiffani9