sluneční brýle vogue

Používání značkových věcí je skvělésmysl pro styl. Zvláště pokud jde o sluneční brýle značka Vogue, nová kolekce, která letos získala srdce mnoha žen módy. Koneckonců to není jen trvanlivé příslušenství vyrobené z vysoce kvalitních surovin. Body od slavné značky - to je příklad elegance, moderní módní trendy. Není divu, že se snaží propagovat hvězdy světové třídy: Kate Moss, Adriana Lima, Deepika Padukone.

Nová kolekce ženských slunečních brýlí Vogue

Charlotte Ronsonová, známá po celém světě jakotalentovaný britský designér a tvůrce stejnojmenné značky, již v této sezoně vytvořil úžasnou sbírku brýlí. Každý model je naplněn jarními poznámkami o rozkvetlé ženskosti a letní vůní oceánského vánku. Takže zde můžete vybrat rám, jako v pastelových barvách, a jemný květinový tisk. Pokud jde o jeho formu, v této sezóně všech velkých obratů získává svůdné "kočičí oko".

Kromě takových příjemných novinek je ještě jeden. Podruhé představila novou sbírku slunečních brýlí od Vogue pozvanou Eva Mendesovou, americkou herečku, která se stala populární po filmu "Training Day".

Nebude nadbytečné zmínit, že sama Charlotte mluví o Mendes s obdivem a poznamenává, že to byla krása, půvab této ženy, která ji tlačila, aby vytvořila takovou sbírku.

K tomu bychom měli přidat, že dříve osobasluneční brýle od Vogue byla trio s odlišným vzhledem, původem a kulturou dívčích. Takže tohle je indická herečka Deepika Paducone, brazilský model Adrian Lim, stejně jako hvězda čínského filmu Liu Shi Shi. Jasný obraz každé krásy se stal symbolem stylového rámu a barevných sklenic brýlí od slavné italské značky.

sluneční brýle vogue1

sluneční brýle vogue2

sluneční brýle vogue3

sluneční brýle vogue4

sluneční brýle vogue5

sluneční brýle vogue6

sluneční brýle vogue7

sluneční brýle vogue8

sluneční brýle vogue9