Versace sluneční brýle

Sběrných míst z módního domu VersaceTo kombinuje klasický, luxus a smyslnost. V těchto skel, budete určitě chytit sami obdivné pohledy svých přátel, jakož i kolemjdoucích.

Model sluneční brýle ženského brýlí Versace

Mezi nejnovější modely, jakož i varianty, které se staly klasikou, zvláštní pozornost by měla být věnována na následující možnosti:

  1. Inspiroval šperky linie značky, DonatellaVersace zahájila novou řadu slunečních brýlí Versace Crystal Medusa. Body na zlaceném rámu z této kolekce jsou doplněny kovových detailů a krystaly Swarovski.
  2. Velmi oblíbené jsou také modely s kulatými obroučkami brýlí. Jako barevné schéma Versace nabízí možnosti, jako je hnědé vlny a hnědé barvě želvoviny.
  3. Také módní dům vyvíjí celou řadu modelůve tvaru kočičí brýle a vážky. Tyto rozdíly zdůrazňují ženskou křehkost a jeho majitel jsou uvedeny v mnoha různých barvách, například klasická varianta - šedá skla s čočkami v černém rámu.

Výhody slunečních brýlí Versace

Versace sluneční brýle kombinují funkce stylový doplněk a ochránce vaše oči před UV zářením. Mezi největší výhody těchto bodů jsou následující:

  • 100% ochrana před škodlivým ultrafialovým zářením;
  • čočky vyrobené z minerálního skla, vyžadují mnohem méně údržby než konvenční možnosti skla;
  • speciální polykarbonát použitý při výrobě těchto bodů, neztrácí své vlastnosti i po dlouhodobém používání.

Takže nákup slunečních brýlí Versace, stanete nejen majitelem stylový doplněk, ale také spolehlivým ochráncem vašich očí před škodlivými vlivy prostředí.

Versace sluneční brýle 1

Body Versace 2

Body 3 Versace

Versace brýle 4

Versace sluneční brýle 5

Versace sluneční brýle 6

Versace sluneční brýle 7

Versace sluneční brýle 8

Versace brýle 9