Dior sluneční brýle

Módní dům Dior byl vždy o krok napředostatní značky. To je proto, že se nikdy nebojí experimentovat a vytvořit něco zcela nového, ale zároveň čas, praktické a pohodlné. Totéž se děje s příslušenstvím. Dior sluneční brýle - kombinace nových technologií a designu chutí.

Body Cristian Dior

Každá ze sbírek Dior přilákala žádnou malou pozornost a fanoušci vždy očekávat nějaké nové předměty a originální nápady.

Všechny body módního domu, měkké zaoblené,rám - jen luxus. Tyto módní modely jsou ideální pro ženy s dobrým vkusem a stylem. Sluneční brýle Dior - to není jen módním doplňkem. A pokud zvolíte typ modelu „masky“, které se pohodlně vejde do obličeje a nenechte paprsky pronikají rám, pak je to také dobrá ochrana očí před ultrafialovým zářením.

Dior brýle - nová kolekce

Kolekce podzim-zima 2013 bylyprezentované brýle Dior taftu. Tento model je stylový a dobře ladí s jakýmkoli oblečení. Tvar sklenice - čtvercové a šedé čočky jsou dobře chrání oči před slunečním zářením. Dior brýlové obroučky z kůže zdobí pískové barvy a budí dojem plisování. Tento elegantní a neobvyklý doplněk ocení mnohé dámy.

To bylo zastoupeno více jednoho druhuDior sluneční brýle pro fanoušky flanelu - Dior Flanelle. Vyrábějí se v módní v této sezóně, modré barvy s měkkými tvídové chrámech. Kombinace černé, bílé a modré brýle činí jedinečný a originální. Jsou vhodné pro stylové a barevné ženy, které chtějí zdůraznit svou individualitu.

Christian Dior sluneční brýle vždy vypadat stylově a luxusně. Mohou dosáhnout ulicích města nebo na pláž a stále se cítím skvěle a být středem pozornosti.

Dior sluneční brýle 1

Dior sluneční brýle 2

Dior sluneční brýle 3

Dior 4 body

Dior 5 bodů

Dior sluneční brýle 6

Dior sluneční brýle 7

Dior sluneční brýle 8

Dior brýle 9