Versace tašky

Módní dům Versace se okamžitě nestaloaby se zabýval uvolněním pytlů. Tato událost se stala poté, co talentovaný italský módní návrhář jménem Gianni Versace otevřel svůj první butik a stal se prominentní osobností v módním životě Milána.

Versace tašky jsou dokonalým doplňkemOblečení stvořené mistrem Gianni. Odrážejí v sobě celý pojem značky - žena má právo a měla by být uvolněná, sexy a okouzlující. Tašky, které vytvořil Versace, se docela rychle usadily v šatnách zanícených módních návrhářů, osudových pokušitelů a sebevědomých nezávislých žen. Není tedy překvapující, že na všech taškách od žen Versace je "mluvící" logo značky - vedoucí Medusa Gorgon, které má osudné kouzlo a ničí život více než jednoho člověka - na nejprominentnějším místě.

Různé modely

Ženské tašky značky Versace jsou prezentovány ve všech značkách značky, takže žena v každém věku může snadno najít model pro sebe.

Například řada Versace Jeans vyrábí tašky,se zaměřuje na mladé publikum. Ale stojí za to pochopit, že módní návrháři vyrobené Versace Jeans nejsou jen tašky pro mladé dívky. Každá věc z této značky vyžaduje náležitý doprovod a nelze ji kombinovat s ničím.

Například volumetrické vaky Versace z pythonové nebo krokodilové kůže, jejichž cena začíná na 600 dolarů, by měla být používána výhradně podle následujících pravidel:

  • s nádhernými a statusovými obleky;
  • přísné šaty;
  • jeden by neměl dovolit žádný eklektický obraz.

Ale semišové nebo kožené kabelky z Versace a la "doktorská taška", které stojí od 350 dolarů, mohou být kompetentně kombinovány s hubenými džíny a svetry "nadměrně".

Mezi tašky vyrobené tímto módním domem patří,a ty, které jsou ideální pro popis stylu "boho-chic" - návrháři Versace nevadí, že hrají s hranami, nýty a etnickými ozdobami. Mimochodem, tyto tašky jsou obvykle malé velikosti, takže jejich cena není tak vysoká jako u jiných modelů (od $ 250).

Versace tašky 1

Versace tašky 2

Versace tašky 3

Versace tašky 4

Versace tašky 5

Versace tašky 6

Versace tašky 7

Versace tašky 8

Versace kabelky 9