ženské ikony styl

Style Icon - jak chápat tento pojem? Rozpoznatelný image, který chce napodobit i desítky let později - to je to, co to znamená v první řadě. A ikony stylu - ty, pro něž se rovná návrháři vytvářet své nové kolekce.

Kdo by neznal jméno Gabrielle Chanel? Jeho design tvorba, vůně jejího parfému a nyní představují vrchol elegance a ženskosti. Renesance dala světu obraz elegantní, sexy a sebevědomou ženu. Designéři, i světoznámý stále vytvářet kolekce ve stylu pojmenované po ní. Proto je velký Koko Shanel může být považován za ikonu stylu.

Elegantní Odri Hepbern? Ve dnech luxusních blondýnky - Marilyn Monroe, Grays Kelli, Kim Novak - získala srdce milionů svou eleganci a sofistikovanost. Díky ní se objevil bez rukávů halenky, legíny, sukně, zvonky, baleríny v módním světě. Bylo Audrey Hepburn, další celebrity - Zhaklin Kennedi - převzala módě nosit velké sluneční brýle a klobouk-tablet. S plnou odpovědností mohu říci, že Odri Hepbern - ikona stylu.

Moderní ikony styl

Mezi moderním celebrit hodně jmen tam taky, že si zaslouží, aby je napodobit.

ikona stylu 90s správně rozpoznala KateMoss. Tato nízká štíhlá dáma se stala ztělesněním volného street stylu. Tenisky, holínky, unisex oblečení, oříznuté džínové šortky s roztřepenými okraji, těsné džíny - to vše bylo Kate během jejích nejznámějších focení. Nyní je nosí všichni!

Může to být i nárok na titul ikonou stylu aViktoriya Bekhem. Vždycky vypadá bezchybný. Victoria není po módě, se domnívá, že všechny zvolené s chutí a smyslem pro styl - módní, před i když to jde s show deset let. Její styl - jednoduchost, elegance, zdrženlivost. Neuvěřitelně krátké šaty a sukně - a ti na Beckhama vypadat přísně a inteligentně.

No, to není považován za ikonu stylu Keyt Midlton,v případě, že žena není jen princ, syn princezny Diany! Koneckonců, Lady Di je stále královnou stylu, a že to nevyhnutelně srovnání obraz mladé vévodkyně z Cambridge. Proto Lady Middleton muset pečlivě vybrat oblečení a doplňky. Tajemství jeho elegance, že dodržuje velmi ženský dáma styl, s jeho zjemnění a noblesou.

Ikony módy a stylu - to je jen jeden příklad, který lze emulovat. Ale nezapomeňte, o jejich individuality.

ženské ikony styl 1

ženské ikony styl 2

ženské ikony styl 3

ženské ikony styl 4

ženské ikony styl 5

ženské ikony styl 6

ženské ikony styl 7

ženské ikony styl 8

ženské ikony styl 9