Coat ve stylu hatri

Slavná herečka z 50. let a jedna z nejkrásnějšíchŽeny z dvacátého století Odri Hepbern ve středu své hvězdné kariéry byl uznán Trendsetter. A není divu. Koneckonců, elegance, sofistikovanost a vysokou smysl Audrey stylu mohou jen závidět. Pokaždé, přichází na kameře nebo jen rodinný výlet, Hepburn překvapen jeho fanoušci konzistenci zakázek, ale zároveň originalitu a individuálním přístupem k tvorbě obrazů. Jeden z nejoblíbenějších položek Odri Hepbern šatník byl její srst, které jsou stále považovány za měřítko pro mnoho návrhářů úspěšnou modelkou. Je třeba poznamenat, že kabát módy herečky, z nichž existovaly tři druhy již dlouho legitimoval jako jeho vlastní styl. Proto dnes, mnoho módních ženy často vyhledávají srst je ve stylu Odri Hepbern.

Modelový kabát Audrey Hepburn

Nejslavnější model je stylovýOranžová kabát Audrey Hepburnová. Má poměrně pohodlný rovný řez, snadnou sponu a délku kolena, což vám umožňuje kombinovat je s jakýmkoli oblečením.

Nejelegantnější Audrey Hepburn ji uvažovalaCoat, který byl určen především pro výlety a výlety. Ve skutečnosti má tento model krásnou siluetu a lem je vyroben ve formě zvonu, který dokonale zdůrazňuje ženskost.

Nejnovější model Audreyho kabátuHepburn je dost jednoduchý. Mnoho stylistů považuje tento styl za nenápadný a pohodlný. Jednoduchý spojovací materiál pro velké knoflíky a lehce namontované hrany je ideální pro každodenní nošení a volný čas.

Mimo jiné chci věnovat pozornost,Že všechny kabáty Audrey Hepburnové mají délku midi a krátký rukáv. Slavná ikona ve stylu 50. let měla na sobě kabát v kombinaci s dlouhými rukavicemi a často doplnil obraz koketními čelenky.

K dnešnímu dni, kabát ve stylu Audrey Hepburn,samozřejmě mírně upravené. Stylisté také představují kratší styly a zajímavá řešení v sponách. Základní požadavky na modely srsti jsou však přísně zachovány. Jedná se vždy o dvojité rámy, velké knoflíky a plochý límec nebo stoechku.

kabát ve stylu hippie 1

kabát ve stylu hippie 2

kabát ve stylu hippie 3

kabát ve stylu hippie 4

kabát ve stylu hippie 5

kabát ve stylu hippie 6

kabát ve stylu hippie 7

kabát ve stylu hippie 8

kabát ve stylu hippie 9