Co dělají věci mužů v ženském šatníku

Není divu, že naposledyVětšina návrhářů produkuje dámské věci, zejména obleky ve způsobech. A tato sezona, která dává přednost oblečení chlapci, se stává ještě populárnějším trendem. Vypadá to docela stylové, elegantní a důležité - přitahuje opačného pohlaví. Světoví návrháři s jistotou prohlašují, že bundy a kalhoty ve stylu mužů jsou skvělé pro všechny typy ženských postav.

Dámské obleky ve stylu muže

Mužský styl je jedním z módních trendů proPodzimní a zimní kolekce ženských kostýmů. Hlavním účelem je vymazat stávající hranice mezi ženskými a mužskými atributy oblečení. V nové sezóně je mužský styl ženských obleků vidět na mnoha módních evropských výstavách, a proto si zaslouží zvláštní pozornost.

Překvapivé je skutečnost, že trendRůst mužských prvků v ženském šatníku se objevil koncem 19. století, ale až do třicátých let se návrháři začali používat v módním světě.

V nové sezóně oblecích pro ženyliší se zcela originálními styly a rozmanitým řezem. Takže každá pravá žena módy si může vybrat ten nejvhodnější model pro sebe.

To je docela populární pro ženysedací souprava s přísným pláštěm, který s jistotou pohyboval od pánské módě u žen. Klasické jednořadové a dvouřadové saka, as neméně populární volbou mezi kolekcí dámských kostýmů na pánské módě. Neméně originální vypadá kalhotový kostým s hedvábnou nebo flanelovou košili. Obzvláště populární v nové sezóně bude nyní sbírku kostýmů ženských v retro stylu: dna kostkovaný flanel nebo tvíd, kravatu, pletené svetry a barety ve stylu 30. let minulého století.

Dalším populárním směrem je vojenský styl. Které se mu dlouho podařilo získat svou popularitu v pánské módě a dnes zaujímá vedoucí postavení v dámské módě.

V posledních sbírkách žen jsou přítomnyjednotlivé prvky tohoto stylu ve větší či menší míře. Hlavní barvy pro armádu v tomto případě jsou odstíny šedé, hnědé, tmavě zelené. Střih na vrcholu kostýmů opakuje kabát 40. let minulého století, kepi a barety, které připomínají válku.

Co dělají muži v ženském šatníku 1

Co dělají muži v ženském šatníku 2

Co dělají mužské věci v ženském šatníku 3

Co dělají muži v ženském šatníku 4

Co dělají muži v ženském šatníku 5

Co dělají muži v ženském šatníku 6

Co dělají lidé v ženském šatníku 7

Co dělají muži v ženském šatníku 8

Co dělají muži v ženském šatníku 9