Tiffany style

Jsem si jist, že mnozí budou pamatovat slavný film „Breakfastu Tiffanyho“, který hrál legendární Odri Hepbern - stylová ikona a idol milionů. Díky tomuto filmu ve světě módy se narodil nový směr - styl Tiffany.

Tiffany styl oblečení

Oblečení ve stylu Tiffany - kombinací luxusu amilost. Ona byla vždy rezervovaný, ale zároveň luxusní, jako je zosobněním dokonalého vkusu svého tvůrce. Tiffany Style nějak protíná se stylem Odri Hepbern. A on je uctíván mnoha hereček oblečení kopírovány s překvapující pravidelností.

Takže šaty ve stylu Tiffany - je elegantní,model, který bude více atraktivní a rafinované každá holka. Šaty se širokou sukní těsně pod kolenem opět v módě této sezóny, a to by mělo být známé, jsou velmi populární. Nadčasová klasika - šaty oblek pouzdro pro publikaci, stejně jako pro kancelářskou práci. Mimochodem, panenská barva šatů - barva aqua, tyrkysové.

Charakteristickým rysem moderního šaty ve stylu Tiffany - je jednoduché a jednoznačné vedení. Hrách, květinovým potiskem nebo jednobarevné tkaniny - to vše při výběru každého módy.

Party ve stylu Tiffany

V poslední době se stalo módou strávitoslavy v různých stylech. Jedním z nejpopulárnějších je ve stylu Tiffany. Taková strana musí být nezbytně zasazena do tyrkysově modré tóny. Nic honosné, ale elegantní a ladné atributy. Modré ubrusy, ozdobné prvky židle, oken a dalších interiérových prvků, dokonce i dorty je možné objednat od modré razítko.

Svatba ve stylu Tiffany bude jistěnezapomenutelným zážitkem. Nabízejí hostům na výběr oblečení v příslušných barvách. V tomto pořadí, a šaty pozval dámy by měly být v retro stylu. Vůz je také lepší vybrat si retro styl. Nejvhodnější by bylo retro-taxi, jak ve filmu „Snídaně u Tiffanyho“.

Svatební šaty ve stylu Tiffany mělbýt jemné a něžné. Volitelně vyberte šaty v barvě tyrkysové. Přesto, že nevěsta by měla vydržet. Stačí uvést styl. Ale jak svatebních doplňků ve stylu Tiffany, podle vlastní volby, je třeba přistupovat velmi citlivě. Perlový náhrdelník, je čelenka ve vlasech, dlouhé rukavice - to jsou doplňky, které charakterizují tento styl.

Máte-li zájem o retro-stylu, se snaží uspořádat příslušnou stranu nebo alespoň koupit retro oblečení. Jistě výlet zpět v čase do vašeho vkusu.

Tiffany Style 1

Tiffany Style 2

Tiffany Style 3

Tiffany Style 4

Tiffany Style 5

Tiffany Style 6

Tiffany Style 7

Tiffany Style 8

Tiffany Style 9