Šaty ve stylu Odri Hepbern

Audrey Hepburnův styl je ženskost a elegance. Toto je tajemství rozpoznatelnosti a popularity stylu slavné herečky, která po mnoho let napodobovala ženy po celém světě.

Šaty herečky jsou považovány za styl stylu. Kostýmy pro filmy, ve kterých byla hvězda zastřelena - díla Huberta Zivanshiho. Byla to francouzská módní návrhářka, která vytvořila malé černé šaty od Audrey Hepburnové pro natáčení ve filmu "Snídaně u Tiffanyho". Charakteristické rysy hvězdných šatů, které z ní dělají elegantní a elegantní obraz, jsou jednoduchost a snadné řezání.

Hlavními prvky stylu

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové - je především,černé oblečení. Podtržený prostor řezu dává příležitost diverzifikovat obraz a zdůraznit důstojnost postavy: šaty na popruhu nebo vrchol ve tvaru korzetu. Různá délka rukávů nebo šaty bez rukávů. Úzká sukně, která zdůrazňuje ženskou postavu nebo svěží bavlnu střední délky. Krk ve tvaru čtverce nebo vystřihovánka, kterou Hepburn moc miloval. Černé šaty Audrey Hepburnové jsou populární už několik desetiletí a móda se nikdy nezdá.

Huber Zhevanshi vytvořil herečky nejen šatypro filmy, ale pro každodenní život. V 50. a 60. letech minulého století v módě byly letní šaty se svěží sukní, šaty, sukně, šaty, košile. Pastelové barvy, černé, bílé, světle růžové - barevné schéma, které herečka preferovala.

Oblíbené boty herečky jsou boty s nízkou podpatkou a baletní obuv. Tyto elegantní boty dokonale doplňují šaty ve stylu Audrey Hepburnové.

Svatební šaty ve stylu Hepburn

Nejslavnější svatební šaty jsoušaty hrdinka Hepburn z filmu "Sabrina". Pevný korzet s výšivkou a dlouhou, luxusnou sukní, neobvyklou kombinací tradičně bílé s květinovým výšivkem v černé, činí toto oblečení velkolepé, luxusní a nezapomenutelné.

Pro svůj vlastní obřad si Audrey Hepburn vybralaskromné, ale ne méně působivé svatební šaty: krátké šaty s bledě růžovou barvou s kulatým límcem, typickým pro módu 60. let. Namísto závoju je šátek vyroben ze stejného materiálu jako šaty. Toto oblečení bylo vytvořeno pro svou múzu Hubert Zivanshi.

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 1

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 2

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 3

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 4

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 5

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 6

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 7

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 8

Šaty ve stylu Audrey Hepburnové 9