stylová ikona

Módní svět je velmi různorodá a mnohostranná. Mnoho stylů, mnoho návrhů a doporučení - jak chápat v tom všem, že mají jedinečnou image? V odpovědi na tuto otázku, v první řadě byste měli dávat pozor na ty, kteří se nazývají módní ikona a styl.

ikony stylu 20. století

Tam jsou jména, jehož autorita ve světě módy je nepopiratelnýpo mnoho desetiletí. Že tento orgán, a skutečně se stát módní ikonou Koko Shanel. Kdo nezná její malý černý mušelín s dlouhou šňůra perel? Nyní je důležité, aby designéři jen některé moderní nuance. A její proslulé kostýmy? Velikaya Koko dala světu nejen oblečení, ona představila svůj styl - styl elegance, krásy a ženskosti.

Ikona stylu 50. let minulého století, ovšemTaké můžete zahrnout Greta Garbo a Marlene Dietrich. To je ještě Příkladem hodným následování, a Zhaklin Kennedi, jehož styl byl vždy rozeznat podle jeho hlavních částí - rukavice, brýle, klobouk, tablety, trapézové šaty a sako s tříčtvrtečním rukávem.

Ne náhodou se nazývá ikona stylu, a Merlin Monro. Kdo nemá obdivoval a obdivoval stále je velmi ženský, ale upřímně řečeno, sexy outfit? Její styl - ztělesnění lásky a smyslnosti.

Nemluvě o herečku sovětské kinematografie Lyubov Orlova. Vskutku hrdinský žena. Je to ikona stylu, oblíbená milionů v té době a na venkově - velká odvaha.

Ikon stylu, ale 60-tých letech, lze oprávněně býtzahrnovat další velkou herečku - bezkonkurenční Katrin Denev. Byla to kamarád a múza velkého Iv Sen Laurent. Její styl - stejné francouzské - nesnesitelný miliony žen. Klasické nádherné saka, sukně, midi, uklidňující barvy, perfektní střih, trim styling - na základě jeho obrazu. Jako skutečný Francouzka, Madame by mohla vytvořit v pevně zapnul šaty ženské a svůdné obrazu. Herečka a nyní, bez ohledu na věk, vypadá skvěle, je ukázkou světa následovat.

Odri Hepbern, Grays Kelli, Bridzhit Bordo, Twiggy (Lesley Hornby) - to jsou názvy, které se staly ikonami stylu 60-tých let minulého století, i když možná jsou teď.

ikony stylu 21. století

Přijde do nového století, taky se může pyšnitjeho významné osobnosti ve světě stylu a módy. Každý slyšel jména Angelinou Jolie, vždy stávkující sofistikovanost a eleganci šatů; Keyt Moss, dokáže vypadat v úzké džíny, top a opotřebované kožené bundě na 9.000.000 $ (ročních příjmů); Meri Keyt a Eshli Olsen svým eklektickém slohu.

Moderních ikon stylu může být plně připsat iKeyt Midlton. Kdo, když ne ona byla vzorem. Koneckonců, ona se stala ženou není jen princ, syn Diany Spenser. Ten samý Lady Di, která je stále bezkonkurenční královnou stylu. Úmyslně nebo ne, ale Kate musí odpovídat stavu princezny Diany dcerou. V posledních letech se do moderních ikon stylu módy, někteří kritici začali počítat a USA prezidentova manželka Mishel Obamu.

Jak se stát módní ikona?

Chcete-li vytvořit jedinečnou image neníNejsou žádné striktní pravidla, zákony a principy. Přítomnost v šatně univerzálních základních věcí dobře vybaven k postavě - na základě tvorby jeho jedinečný styl. A pravděpodobně nejdůležitější - nemusíte propadat do módy, nebo honit drahé značkové věci. Být elegantní neznamená jen mít drahé věci. Další nesrovnatelný Chanel uvedl: „Nedostatek prostředků - není důvod nemít styl.“ Mnoho stylové ženy nejsou nejbohatší. Smysl pro proporce a chuti - to je základem stylu.

ikona 1 style

icon 2 style

icon 3 style

icon 4 styl

icon 5 style

icon 6 style

ikona 7 style

stylová ikona 8

icon 9 styl