stylu ikony 20. století

Ženy, ne vždy s bezvadným vzhledem, alenemají absolutně dokonalý vkus, se staly legendy v historii módy minulého století - to ikon stylu 20., 40., 60. let, desetiletí, že jeho smutné a těžké události otřásly celým světem. Tyto dámy by za těchto obtížných podmínkách každodenního života, války, revoluce, reorganizací, dát světu alespoň malou naději, a její krásu. Tak jsme vám ženy oceněné zvané ikony ve stylu 20. století.

Nejvíce stylové

Úhlová mužská postava a ženská ajemné rysy obličeje tak přirozeně a elegantně kombinovat krásné stvoření jménem Greta Garbo. Herečka favorizoval minimalismus, její kostýmy byly vždy velmi přísný. Převládající barva - černá, ale to jen vypadá a zaměřuje se na tváři božského Greta. Jasnost vlastnosti, zjemnění linek, studené zesměšňovat rty s jasným rtěnky a nepopiratelně krásný a silný vzhled pod rouškou falešné řasy a tlusté stíny vyjádřil hluboký zármutek a puzzle.

Žena, která obrátila módu vzhůru nohama,která se stala císařkou haute couture, která poprvé odhalila dámu v kalhotkách a vytvořila legendární malé černé šaty, skvělý Coco Chanel je také uznávanou ikonou módy a stylu.

A jak si nepamatovat krásu nadpozemského, čistého,sousedící s andělskými, panenskými a neposkvrněnými. Ikona stylu 50. let, dívka s obrovskými vděčními očima, talentovaná a krásná Audrey Hepburnová. Její styl je spíše asexuální, vyjádřený slovy "jednoduchost a pohodlí". Ale jak často se vracíme k módním trendům, které ikonu stylu prezentovaného světu, bezkonkurenční Audrey Hepburnové. Krátké třásně, legíny, sukně se zvonem, volné kalhoty s vysokým pasem, černé šaty s tenkými pásky, brýle "vážka" a široké silné obočí - tento obraz získal srdce milionů.

stylové ikony 20. století 1

Ikony ve stylu 20. století 2

Ikony stylu 20. století 3

stylu ikon 20. století 4

stylu ikon 20. století 5

Ikony ve stylu 20. století 6

stylu ikon 20. století 7

stylové ikony 20. století 8

stylové ikony 20. století 9