Móda 20. let 20. století

To, co slyšíme nejčastěji, když jde o módu20-tých let 20. století? Nazývá se smyslný módní. Je možné argumentovat, že s ohledem na retro obrázky zobrazující okouzlující krásy se zaoblenými rty a zručných účesy? Nádherné slečny, kteří vědí, jak se dívat koketně, ale s výzvou! Válka, který nutil slabá polovina změnit svůj pohled na svět, a to nejen k životu, ale i na obleku, dala světu novou ženu a nové módy!

Ženy War zvládl nejen maleprofese, ale také pánské kalhoty. Poválečná doba zanechala touhu pohodlné oblečení, přemísťovat dámského oblečení korzetu. Šaty byly zatím kvůli rovný střih. Hluboký zářez na zadní straně, nízký pas, sukně se stává kratší délky od kotníku ke kolenu (v polovině 20-tých let). Móda 20s přináší změny ve vzhledu: krátké vlasy, světlé make-up, opalování se stává populární.

Půvabná krása (štíhlost přišel do módy se způsobem, jakýmŽena-boy) mimické herečky po 20 letech - to je vzestup kina. To také nemůže ovlivnit módní 20s! Večerní šaty ze sametu, šifonu a hedvábí. Rich úprava kožešiny, krajky a třásně. Perly závit na hrdlech dam (délka některé dosáhly dva metry). Intenzivně rozvíjí styl Art Deco, míchání různých módních trendů a luxus.

Móda 20. let Chicaga

Gangsteři, šampaňské, dlouhá cigareta, vtipnéa hlučné strany až do rána. Ano, to je také složkou módy 20s America. Módní návrháři vytvářet „gangsterské oblečení“, jak je požadováno v této době, se necítí moc nadšení. Ale „zlaté mládeže“ chtějí žít „naplno!“ Taneční šílenství se týká oblečení, krásný v pohybu. Proudící látky a třásně, aby tanec „vzrušující“. Dámská obuv se stává stabilnější, díky pohodlné paty a přezkami.

Americký módní 20s naplněné chic: flitry, peří, kytice květin. Ponořte se do atmosféry doby, bezostyšně se do ní zamiloval, pomohl náš moderní americkou Frensis Skott Fitsdzherald. Adaptace románu vypadal velký počet lidí. Dámské populární módní 20 v dnešní době, zdobení svatby a večírky ... Stručně řečeno, skutečnost, že z důvodu dovolené!

Setkali na frázi Internet otevřené prostory „Žena20s se stává méně ženský ...“, nespěchejte nesouhlasit! Podívejte se na tento elegantní, koketní, culící malé zrádné a takové vášnivé krásy. Jak jsou ženské a krásné!

Móda 20. let 20. století 1

Móda 20. let 20. století 2

Móda 20. let 20. století 3

Móda 20. let 20. století 4

Móda 20. let 20. století, 5

Móda 20. let 20. století 6

Móda 20. let 20. století 7

Móda 20. let 20. století 8

Móda 20. let 20. století 9