móda 70. let

Ne tak daleko 70 let ve stylu 20. stoletívymazaly všechny existující tváře určitého stylu a otevřely dveře světu sebevyjádření a neomezeným možnostem při vytváření individuálního obrazu. Dodržujte jasná pravidla a dodržujte specifické normy ve stylu 70. let nebyla relevantní. Možná je to kvůli těmto trendům, sedmdesátá léta v módě zůstala mauvetonovou dekádou. Eklektizmus a nedostatek sjednoceného módního stylu 70. let nezabránily tomu, aby se toto desetiletí dostalo do historie módy 20. století a zanechalo jeho významnou známku.

Sovětská a světová móda sedmdesátých let

V Evropě návrháři pracují pro masuspotřebitelé, dodržujte pravidla pouliční módy, čerpají inspiraci a nové nápady v pouličním stylu. Na světovém pódiu jsou nové názvy módních návrhářů, tvůrci nyní neskrývají jména pod jmény firem. Paříž se stává hlavním městem nové vysoké módy, která našla svůj původ ve sbírkách Pret-a-porter. Světová móda sedmdesátých let nese řadu různých stylů. Zde a retro, folklór, unisex, etno, hippie a disco.

Módní šedesátá léta v Sovětském svazu není horšíjejí rozmanitost, a to navzdory přísným režimem, Sovětský mládež se snaží napodobit módní svět, Dacron a krimplen stala nejpopulárnější tkaniny toto období. Přísné šedesátých letech stále není odinstalovat, a elegantní geometrie je přítomen v šatech. Délka midi a maxi je typická pro 70. léta, kalhoty obleky řady žen módy, dlouhé tuniky, vysoké plošiny, v těchto letech. Kalhoty a sukně, které zdůrazňují pas, jsou více relevantní než kdy jindy, jsou kombinovány s košilemi nejjasnějších, křiklavých a nepředstavitelných barev, které se v Unii nazývají "batniki". Zde přicházejí na pódium džíny, vyhrál miliony spotřebitelů, bez ohledu na jejich postavení a věku. V módních dna a hippie stylu, rifle zdobené výšivkou. Džíny jsou vymačkané po mikrovláknech s vysokým hrdlem, které obdržely zábavné jméno roláku.

Šaty módy 70. let

A-tvarované siluety šatů šedesátých let,jsou převedeny a v sedmdesátých letech - móda dovoluje vše a mnoho módních žen preferuje přísné retro siluety. mini délka ustupuje do pozadí, dávat cesta k jejich pozice délce maxi a MIDI, ačkoli krátké šaty a dlouhé srsti nebo srst - zlatý hřeb 70. let. Krátké šaty nosí ve spojení s vysokými botami a platformu, která dala koření na obrázku. Velký jasný potisk zdobí kruté šaty ze 70. let.

Vítejte ve světě závratné a nepředvídatelné módy 70. let!

móda sedmdesátých let 1

móda 70. let

móda sedmdesátých let 3

móda 70. let

móda sedmdesátých let 5

móda 70. let 6

móda sedmdesátých let 7

móda 70. let 8

móda sedmdesátých let 9