Neumíte si představit, co by mohlo být hrozné ryby. Seznamte se - nejnebezpečnější vodní příšery, které žijí na naší planetě.

Tam jsou ryby, které mají ostré zuby, jako čepelbřitvy, a nemohou být méně nebezpečné pro člověka, než, například, nebo lev krokodýl. Tyto monster ryby žijí nejen v hlubinách oceánu a sladkovodních jezer a řek, a to i v mělké vodě. Z tohoto důvodu vstupu do neznámého vodního útvaru, zejména někde v tropech, neztrácejí bdělost.

1. Rybí Pacu

ryby Paku1

ryby Paku2

Tato ryba může dosáhnout jeden metr na délku aTo váží asi 25 kg. Zuby se podobají člověku v podobě, ale v případě, že ryby vás kousat, existuje jen málo nebudete ho najít. Obývá monstrum v řece v Amazonii, ale poté, co jsou sportovní lov tohoto druhu se rozšířila i do Severní Ameriky a Asie nádrží.

V roce 1994 byl zaznamenán na Nové Guineji dvaúmrtí mezi rybáři. Byly nalezeny zcela prolezlý zuby, zemřel kvůli ztrátě krve. To bylo okamžitě známo, jaké zvíře napadl muže, ale jak se ukázalo, že ne Pacu ryby.

2. Elektrický úhoř

elektrický úhoř

Tento tvor, stejně jako směsi hadů a rybTo je nalezené v Amazonii a řekách Jižní Ameriky, a vzhled nebezpečí nebo kořisti zasahuje svým obětem elektrickým proudem 600 voltů. Takový výtok by stačilo zabít člověka.

3. Atlantic pulec ryby

Atlantic hlavou ryby

Vzhledově připomíná rybu nynímonstrum s hrozným řady malých a ostrými zuby. Hmotnost může být 30 kg a délce hlavou ryby může být až 2 metry. Netvor žije v oceánu a maskovaný mezi mořské skály.

Při útoku rybu otevírá glovastayaobrovská ústa a kouše zuby do těla oběti. U úst malých ryb vejde fotbalový míč, který se snadno spolknout. Člověk uniknout před útoky mořského dravce je nepravděpodobné, je zde nebezpečí, dokonce se polykají celé, jako je velikost žaludku, to děsivé ryba je téměř délka jejího trupu. Tam byly případy v žaludcích found lidské ostatky těchto ryb.

4. Ryby Tiger

ryby tigr1

ryby tigr2

Ryby tygr nebo Goliath - monstrum adivoký dravec mezi obyvateli sladké vody. Tato ryba může dosáhnout hmotnosti 50 kg a obrovské práce bez ostrých zubů dovolit oběť rozpadat. Krvelačné monstrum útoky a sní zvířat ulovených v řece, a nebude vzdát útok na osobu. Zjednodušeně řečeno, tato ryba žije v afrických vodách, a to zejména v řece Kongo a jezera Tanganika.

5. sumec Baqarah

ryby Gunch1

ryby Gunch2

Tato sumec je také nazýván ryba Guncha, žije vhlavně v řece Kali, která leží mezi Indii a Nepálu. To je - fish-jedlík, je hlavním viníkem zmizení lidí na řece. Hmotnost sumec může dosáhnout až 140 kg, a to může zaútočit i v davu.

Ale lidé jsou na vině za to, že rybazávislý na lidském těle, protože místní obyvatelé podél dávných zvyků je poslán na svou poslední cestu, po všech indiánských obřadů tato řeka napůl spálené mrtvoly.

6. Fish Pajari

ryby payara1

ryby payara2

Ryby Pajari nebo prostě payaraTo má vliv hranice lidské představivosti - je fish-upír Count Dracula dárek v podobě vodního života. Monstrum roste polutorametrovoy délku a může vážit asi 14 kg. Délka jeho spodních špičáků může dosáhnout 16 cm. A využívá své tesáky Pajari, stačí vědět, umístění vnitřních orgánů oběti. Proto neopatrný muž, koupal v řekách Amazonie, může dostat smrtící kousnutí z tohoto děsivého ryby. Očividně potopení své zuby přímo v srdci či plicích, čímž se z kdysi zabití jeho oběť.

7. Fish-stone

ryby kamen1

ryby kamen2

Synanceia nebo ryby kámen je jedním z nejvícejedovaté ryby na světě. Tento mořské ryby - mistr převleků u korálových útesů. Je maskované jako kámen, písek prisypaya se ode dna, a čeká na svou kořist. Jíst tuto rybu muže, samozřejmě, nebude moci, ale zabít - snadno.

Vzhledem k tomu, tato ryba je velmi podobný kameni a životyto je více v mělké vodě, se člověk může přijít na to, za nějž obdržel dávku smrtícího jedu. Nejhorší věc, která protijed otrávit ryby kámen tam, a lidé umírají v hrozných bolestech jako jed nejednala s rychlostí blesku, a po dobu několika hodin. Tato ryba je běžné ve vodách Tichého a Indického oceánu, jakož i v mělkých vodách Rudého moře, takže naši návštěvníci mají reálnou šanci setkat se toto monstrum, například v populární dovolenou v Sharm El Sheikh nebo Hurghada.

8. Snakehead ryby

ryby zmeegolov1

ryby zmeegolov2

Toto nebezpečné dravé ryby poprvé viděl v RuskuV řekách na Dálném východě a Primorye území, stejně jako v Koreji a Číně. Ale dnes Snakehead může dojít ve vodách jiných zemí. Nebyl vybíraví stravovací návyky a sníst všechny žijící obyvatele řek, stejně jako obojživelníci. V průměru je ryba může vážit 10 kg, ale existují jedinci, kteří dosáhli 30 kg. Je-li člověk kousnut takových ryb, může to způsobit vážné zranění.

9. Ryby Vandelli

ryby vandelliya1

ryby vandelliya2

Tato ryba žije v amazonských vodách a hrozné proČlověk, jeho velikost, tak paradoxní, jak to zní. Vandelli přivádí maso, a může proniknout do těla prostřednictvím močové trubice nebo konečníku a jedí maso uvnitř oběti přináší bolest a utrpení, vzhledem ke své velikosti (až 2,5 cm na délku a tloušťku 3 mm). Tato ryba plave na pach krve a moči, jak to je - své zdroje dodávek. Ale naštěstí, takové případy jsou velmi vzácné.

10. Piranha

Piranya1

Piranya2

Malé a hrozné piraňa má ve svémarsenal lichoběžníkový ostré zuby, které umožňují několik sekund odtrhnout kusy masa. Zuby kopat do těla tak snadno jako nůž řeže teplý olej. Tyto ryby dosáhnout maximálně 30 cm na délku, ale plavat a útočí ve smečkách, a ve velmi krátkém časovém období, například z těl skotu jen kosti zůstaly. Je-li hejno hladových a krvelačné ryby budou útočit na člověka, s největší pravděpodobností neměl uniknout.

11. Fish-ježek

ryby ezh1

ryby cm2

Tato ryba je notoricky známý pro bytí velmijedovatý v její kůži, střevo a vaječníky obsahují obrovské množství tetrodotoxin. Tato látka se do těla oběti, útočí na mozek, což způsobuje paralýzu a pak smrt. Proto je tato ryba je nejlepší není k jídlu. Nicméně, v Japonsku, to je považováno za delikatesu pokrm z ryb a dušný, což je druh ryb ježka. Ale připravuje své odborníky s dlouholetými studoval správně krájet fugu, jedovatou otrávené maso. Ale žádné zkušenosti, na talíři s rybami lze podat smrtí člověka.

12. pilouni

piloryly skat1

piloryly skat2

Obrovské sawfish nebezpečné s jeho dlouholetýnos, boky, z nichž jsou ostré jako břitva procesy. Stejně jako, že útok lidské seven-rampa nebude, ale má větší pocit územní obrany a velmi špatný zrak, takže pokud člověk by se na špatném místě ve špatnou dobu, rampa s veškerou Vaší mocí nechal ji viděl vchod a obrátit svou oběť do mleté , Nebezpečí spočívá v tom, že tato řeka monstrum dokonale maskována a oznámení někdy to může být příliš pozdě. Nicméně, tento typ porostů pod hrozbou vyhynutí v důsledku otravy povahy lidské činnosti.

13. Fish Guacu

ryby guasa1

ryby guasa2

Ve srovnání se všemi ostatními rybami GuaçuZástupci - malá ryba. Guacu bezdůvodně nazývá „Atlantic Giant guper“, protože jeho rozměry jsou děsil. Tato ryba váží asi 450 kg, a jeho čelisti, může být až do 5 m. Takový příklad také jako velký bílý žralok nebo obří sumec, může najednou plně lidská polykat.