Pink a její manžel Carey Hart a děti byly viděny na procházce po Manhattanu

Před pár dny ve Spojených státech oslavil den nezávislosti. 4. července se konají hromadné slavnosti a pikniky, na kterých se aktivně účastní celebrity. 37-letá zpěvačka Pink nedržel k tradicím, prostě šel na procházku kolem Manhattanu s manželem Keri Hartom a dvě děti, kde byl zaznamenán na kameru paparazzi.

Pink s manželem a dětmi

Pink s manželem a dětmi

Růžová s rodinou je vzácná veřejná prodejna

Poté, co Pink porodila druhé dítě, onanesnaží se objevit na veřejnosti, zcela se věnuje rodině. To je důvod, proč včera předvedl hvězda hodně šumu v sociálních sítích. Fotografie, které byly zveřejněny na internetu, prozradily, že zpěvák chodil na Lower Manhattan v okrese Tribeca. Spolu s ní po ulici vstoupila manžela a dcera a šestiměsíční syn Jameson tiše seděl v klokaní batohu u jeho hvězdné matky.

Pink a jeho rodina na procházce v Dolním Manhattanu

Pink a jeho rodina na procházce v Dolním Manhattanu

Co se týče vzhledu, preferovala hvězdanosit jít červené sportovní objemné kalhoty, bílou košili a odpovídající mokasíny. Obraz osobnosti doplněn lesklé brýle a prsteny impozantní velikosti. Přes velké oblečení, fanoušci si všiml, že Pink není nijak zvlášť se snaží zhubnout po porodu, který, mimochodem, to neobtěžuje.

Růžová s dětmi

Růžová s dětmi

Pink na procházce byla oblečená do volných oděvů

viz také
  • Singer Pink téměř roztrhal dlouho očekávaný koncert, uvízl ve výtahu s dcerou
  • Dcery Pink se někdy stydí ... za vzhled zpěváka!
  • Pink vyzvala ženy, aby nevěnovaly pozornost své hmotnosti

Pinkovy výroky o jeho vzhledu

Poslední osobnosti z celého světajsou posedlí svou krásou a ideální postavou. Je pravda, že v jejich řadách jsou výjimky a Pink je mezi nimi. Nedávno popová hvězda dala krátký rozhovor, v němž se otázka nadváhy znovu objevila. To Pink řekl:

"Nedávno jsem stále častějiže můj postava nesplňuje moderní standardy krásy. Ano, s nárůstem 1,62 metrů vážím 72 kilogramů! Když říkám tato slova, zdá se mi, že to je nějaký druh šílenství, ale je to tak. Navzdory tomu se cítím skvěle. No, nechť je to, že nejsem jako mnoho lidí, ale já jsem já! Abych byl upřímný, když se podívám do zrcadla, obdivuji se. Líbí se mi způsob, jakým se teď dívám! ".

Pink nechce zhubnout

Teď Pink se cítí dobře

Teď Pink se cítí dobře