Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern

Nyní Emily Rathazhkovsky pobývá v Paříži,denně se objeví v týdnu módy. Proto novináři byli okamžitě informováni o změnách ve vzhledu hvězdy, které zachytily krásnou ženu na balkoně jejího pokoje v hotelu De Crillon v ohromujícím oblečení a bang.

Nový obrázek

26-rok-stará Emily Rataskovski, která je velmiopatrně odkazuje na jakékoliv experimenty na jeho vzhledu, zjevně propíchnuté duchem tvořivosti, který se teď pohybuje na módních přehlídkách v Paříži, chtěl být přeměněn. Model nevykreslil dlouhé hnědé vlasy, omezoval se na třesky třesku.

Ve středu paparazzi zachytili Emily běhemkterá se konala na balkoně jejího pokoje. Šortka s krajkou, zdobená krajkou, zdůraznila její přesnou postavu. Nicméně stylová výstava Ratjakovského překvapila své fanoušky ...

Emily Ratjakovski odřízla bang

Emily Ratjakovski odřízla bang

26letá Emily Rataskovskij

Emily Ratjakovski udělala bang

Model se změnil, čímž se stal okraj a podle uživatelů sítě se velmi podobal slavné britské herečce Audrey Hepburnové, která získala Oscara.

Audrey Hepburnová

Audrey Hepburnová

Dopravní list nebo ne?

Ocenění účesu lesklé hvězdy, uživatelé začali pochybovat o tom, že konzervativní v této věci Emily se rozhodla přerušit vlasy, což naznačuje, že jde o paruku.

Emily Ratjakovski na večírku Vogue v pondělí v Paříži

Emily Ratjakovski na večírku Vogue v pondělí v Paříži

Včera Jordán Barrett umístil na své fotce Instagramu, která byla pořízena u stolu jednoho z pařížských barů.

Fotografie od Instagrama od Jordana Barretta

Fotografie od Instagrama od Jordana Barretta

viz také
  • Emily Ratazhkovski Glamour se objevila na obálce časopisu, říká o své sexualitě
  • Emily Ratazhkovski oslavila narozeniny v lázních s přítelem
  • Emily Ratjakovski rozmazlovala své fanoušky s dalšími upřímnými snímky

Kromě australského modelu, na obrázkujeho přátelé, mezi nimiž a Emily Ratjakovski, se stejnými třeskymi. To dává důvod předpokládat, že metamorfóza s vlasy modelu je skutečná.