Singer Pink téměř roztrhal dlouho očekávaný koncert, uvízl ve výtahu s dcerou

Stává se to! Po dlouhé přestávce v harmonogramu koncertu se zpěvačka Pink rozhodla znovu uvést své fanoušky s živým vystoupením. A jak na zemi, byla ona s dcerou Willow být vadný výtah a trvale uvízl v jeho kabině těsně před děje na jevišti. Kvůli tomuto technickému přitahování se herečka skoro zlomila výkon.

Zpěvák se mu podařilo "zachránit tvář" v obtížné situaci

Připomeňme, že oblíbená americká veřejnosthlava šla do rodinného života a nehovořila už více než 4 roky. Na konci loňského roku se narodil její syn Jameson, navíc už má dceru Willowovou, dívku s poněkud neklidným charakterem.

Zkouška pevnosti

Pokud by Pink seděla pouze v zmrzlém výtahu, bylo by mnohem jednodušší. Přesto, "kovová krabice" visící přes propast, to není nejlepší místo pro 6letou neklidnou dívku.

Samozřejmě, nejprve se "vězni" výtahu drželi samiv rukou. Nicméně, jak čas plynul, zpěvák a dcera začaly pomalu ztrácet trpělivost. Seděli na podlaze nepříjemného "vozidla" a čekali na jejich propuštění.

Pink a dcera se ocitly v zoufalé situaci

Mezitím herečka s mohutnou a hlavní vysílala smspanický obsah: "Potřebujeme pomoc! Zde není dost vzduch! Jsme horké! ". Nicméně je třeba vzít hold půvab Pink, uklidnila její dceru a neukázala své pravé pocity.

viz také
  • Pink a její manžel Carey Hart a děti byly viděny na procházce po Manhattanu
  • Dcery Pink se někdy stydí ... za vzhled zpěváka!
  • Pink vyzvala ženy, aby nevěnovaly pozornost své hmotnosti

Záchranná operace skončila úspěšně a zpěvačka měla čas na její show. Její veselá SMS zpráva "Jsme spaseni!" Bylo to potvrzení.