Idyla David a Victoria Beckham na hudebním festivalu v Glastonbury

Poslední neděle v Anglii skončila jednaz nejrozsáhlejších festivalů současné hudby, která se od roku 1970 koná v Glastonbury. Po pět dní dovolené zde navštívili Johnny Depp, Bradley Cooperová, Tilda Swintonová, Brad Pittová, Kara Delevinová, Margot Robbie a David a Victoria Beckham byli mezi hosty mezi hosty.

Komunikace na straně a pokusy zachránit manželství

Celý červen západní sdělovací prostředky nebyly unavenyže manželství je jedním z nejsilnějších dvojic v Hollywoodu, 42-letý David a 43-letý Victoria Beckham je jen formalita, neboť zveřejnění pohyblivých obrázků na sociálních sítích je rozptýlení. Údajně fotbal pravidelně nevěrný své ženě s krásnými modely a módní se zoufale snaží vrátit ke svému manželovi, i když nebyl na rozdíl od něj se setkat s jinými muži.

Stále je všechno v pořádku

Hvězdní manžele, kteří se snaží neplatípozornost na to, co o nich píše tisk, opět neprokázala sílu jejich vztahu a přišla na koncert Ed Sheerana v rámci Glastonbury.

Ed Sheeran na jevišti v Glastonbury

Ed Sheeran na jevišti v Glastonbury

David a Victoria, kteří v červenci oslavili 18. výročí svatby, aniž by si všimli, že jsou natáčení, si užili představení Sheerana a sebe navzájem. Milovníci, kteří vychovali čtyři děti, flirtovali.

David a Victoria Beckham hosté Glastonbury

David a Victoria Beckhamová v Glastonbury

David a Victoria Beckham na koncertě

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Beckham, oblečený jako inteligentní šedá halenka v polkových tečkáchSvatý Laurent a džínsy, držící telefon s jejich iniciály, občas objímá svého manžela, něco šeptá do ucha a vypadá spokojeně a uvolněně.

Manželé David a Victoria Beckhamová

David a Victoria Beckhamová v Glastonbury