Media vyjádřil dvojčata jména Beyonce a Dzhey Zi

Děti Beyonce a Jay Zi se narodilypřed několika týdny. Tato radostná událost nastala 12. června. Zatímco novomanželé rodiče a jejich příbuzní mlčí, nezapočítávají gratulace od otce zpěváka Matthewa Knowlesa a neposkytují podrobnosti o novorozencích, zasvěcenci to dělají pro ně.

Na mé počest

Zástupci západního tisku zjistili, jakŘíkají svého syna a dceru Beyonce a Jay Zi. Zdroj z blízkého kruhu hvězd řekl, že zpěvák a hudebník se nestali skromnými, volá dvojčata na jejich počest.

Beyoncé a Jay Zee

Beyoncé a Jay Zee

Dívka dostala jméno Bey, což je zkratka z Beyonce, a chlapec se jmenuje Sean, jako Jay Zee, jehož skutečné jméno je Sean Carter. Tyto informace dosud nebyly oficiálně potvrzeny.

Společné želé

Beyonce a novorozenci ještě nebyly propuštěny domů. Dříve hlásil existenci "drobného problému", protože kůra lékaři se bojí opustit děti pár bez dozoru.

Jeden z těchto dnů bylo zjištěno, že děti narozené před tímto termínem jsou ve zvláštním kuvezu pod ultrafialovými lampami kvůli zvýšenému bilirubinu v krvi.

Seniorská sestra

Na rozdíl od obav Beyonce a Jay Z, jejich dcery BlueIvey není v žádném případě žárlivý vůči rodičům za svého mladšího bratra a sestru, říkali insiderové. Dívka, která je vedle její matky v nemocnici, je naprosto nadšená z její role starší sestry a nemůže čekat, dokud se všichni vrátí domů, aby si drobky drobí.

Beyonce a Modrý Ivy

Beyonce a Modrý Ivy

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Mezitím byl Jay Z v čočce paparazzů, opouštějící nemocnici UCLA v Los Angeles, kde je nyní jeho rodina. Šťastný rapper nedokázal zadržet radostný úsměv.

Spokojený Jay Zi opouští nemocnici

Spokojený Jay Zi opouští nemocnici