Rihanna představila novou kolekci bot

Módní dívky se třásou! Rihanna, což pro mnohé je stylová ikona, vydala novou kolekci luxusního obuvi, je zarážející, ve své kráse a kýče, s zajímavou názvem So Stoned (přeložit jako „Dazed“), která je určitě hit letošního léta a bude smetla z regálů.

Talentovaný návrhář

Skutečnost, že Barbados krásy Rihanna je nejenoblíbený zpěvák ve stylu R & B a návrhář oblečení a obuvi, praskl do módního průmyslu, není otvíráním. Takže na konci loňského roku pro tenisky Creeper, určené pro Puma, získala ocenění "Shoes of the Year", která se považuje za obuv Oscar.

29letá pop diva a módní návrhářka Rihanna

29letá pop diva a módní návrhářka Rihanna

Tenisky plovoucí ze sbírky Fenty Puma od Rihanny

Tenisky plovoucí ze sbírky Fenty Puma od Rihanny

Včera fanoušci stylu Ririho čekali další velké překvapení. Hvězda představila třetí sbírku obuvi, vytvořenou ve spolupráci se značkou Manolo Blahnik, "Under the buzz".

Glamour a elegantní

Ve středu se na stránce Rihanny objevil InstagramSérie fotografií s návrhářovými nápady zpěváka. Jako model, který zobrazuje novinky na obuv, ona sama se pokouší o sandály, gladiátory, papuče na plexisklových podpatcích a na vlásenku. Jako výzdobu obuvi použili bohatě krystaly, opakující se rubíny, diamanty, zafíry, smaragdy a topaz.

Rihanna a její nová kolekce obuvi

Rihanna a její nová kolekce obuvi

Topánky od Rihanny

Rihanna představila nové boty

Je pozoruhodné, že sandále na silikonových popruzích se zelenými a růžovými kamenem již svítí v klipu Rihanny pro složení Divokých myšlenek.

Rám z klipu Wild Thoughts

Rám z klipu Wild Thoughts

viz také
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?
  • Rihanna gratuluje královnu Alžbětu II. K narozeninám

Přidáme obuv z nové sbírky celebrity, která se objeví v prodeji v červenci a bude stát od 1 265 do 2 325 dolarů.